Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Általános rosszkedv?

Általános rosszkedv?

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan, hogy untátok a mindennapokat de közben minden a sínen volt? 27 éves vagyok van egy relatív jó munkám ( Operation Manager egy hotelben már lassan 3 éve) de már sok kihívást nem ad a munka és előfordul, hogy nincs sok dolgom de váltani nem merek mert nem tudom kapnék-e hasonlóan jól fizető állást a turizmusban illetve jó viszont ápolok a tulajdonosi körrel és az igazgatóval is.


Saját lakásom is van, igaz van rajta még egy kis hitel (külváros). Apukám, anyukám él és mindkettővel jó viszont ápolok, nekik is jó munkájuk és életük van. Barátaim is vannak illetve most alakul egy lánnyal is a dolog aki ugyan azt mondta, hogy szeptembertől külföldre szeretne menni és világot látni. Igazából ezt is nehéz feldolgoznom de úgy érzem nem ez a fő baj. Hobbijaim is vannak (edzés, foci, olvasás, "csavargás", illetve fejlesztem a spanyol tudásom)


Valami mégis hiányzik, de nem tudom, hogy mi. Nektek volt már ilyen.


ápr. 29. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló van nálam is, bár én nem merek nőknél kezdeményezni az zavar. Nagy dolog az manapság hogy alakul neked valami egy lánnyal örülj neki.
ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg jó, csak szeptembertől valószínű elhúz az országból ha nem lesz full szerelmes belém. Tehát hiába alakul meg szép és és jó ha kb. "egynyári kaland lesz" :D.
ápr. 29. 17:38
 3/6 anonim válasza:
49%
Csaj van mint szemét, ne szomorkodj
ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
Húznèk a pic ba én is külföldre.
ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Talán az egészbertelme hiányzik. A mindez kiért meg miért válasza.
ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
a not nem szereted o se teged.. A szerelmet hianyolod dee rossz part valasztottal.
ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!