Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki antidepresszánsokat szed...

Aki antidepresszánsokat szed segítsen már létszi?

Figyelt kérdés
Ma írták fel nekem a Cipralexet, meg a Depakinet, a Cipralextől nem félek, mert azt már szedtem régebben, igaz hogy nem sokáig, de nálam nem voltak mellékhatásai. Viszont elolvastam a Depakinennek a mellékhatásait, és az áll rajta, hogy lehet tőle olyan, hogy komába esés, görcsrohamok stb. És eléggé megijedtem.

ápr. 30. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben van azóta. Egyébként csak biztonsági okokból olvastam el, hát de tényleg nem kellett volna.
ápr. 30. 22:15
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Kómába estem és még mindig abban vagyok. A kórteremben 12-en vagyunk, a többiek is mind ugyanattól estek kómába. A doktorok szerint be kellene tiltani ezt a szert. Még rosszabbra is képes...
máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

10-el egyetertek nagyon nagyon nagyon nagyon NAGYON.


Soha ne olvasd el a betegtajekoztatot. 90%-a a forgalmazot akarja vedeni barmitol, meg ha narancsot ettel es rosszul lettel.


Ha barmi bajod van, hivd fel a dokit, vagy a mentoket ha olyan van.


Rengeteg ember hivatkozik "fu de ezt irja a betegtajekoztato akkor nem veszem be mert felek", jo akkor egyiket se szedd be, mert mindegyiken lesz valami sz*r. Meg a neocitranon is van betegtajekoztato.

máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!