Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB alapon pszichológushoz...

TB alapon pszichológushoz bejutni terápiára hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Keresem a kerületi egészségügyi szolgáltató honlapján, de a P betűnél csak a proktológia van. Nem számít a várakozási idő, de segítségre van szükségem, pénzem pedig nincs magánra.

máj. 14. 16:21
1 2
 1/13 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Pszichátriai rendelő van nálatok?
máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan van hogy pszichiátriai gondozó, de az a kórházban van. Úgy gondolom hogy az nem nekem van, nem vagyok beteg,csak mentálisan a padlón. Vagy szerinted oda kéne mennem?
máj. 14. 16:32
 3/13 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Igen, mert ott lehet, hogy tudnak TB alapon pszichológust is ajánlani. Veszíteni nem fogsz.

Háziorvos mit mondott? Ő nem tud valakit?

Vagy anonim poszt a helyi Facebook csoportokban?

máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De, oda kell menni.

Ha az orvos úgy ítéli meg, úgyis küldeni fog. De te is jelezheted, hogy szeretnél pszichológusi segítséget is kapni. Aztán majd juttok valamire.

máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a korhazba kell menni akkor. Gondolom videken vagy?
máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Háziorvos adott Xanaxot, és azt mondta ne sajnáljam a pénzt egy jó pszichológusra.

Sajnos nem tudok hetente húsz vagy akár harmincezer forintot kiadni. Mégis megpróbáltam bekerülni magán terápiába, bízva abban hogy elegendő havonta vagy két hetente járni. De a magán pszichológusok sem tudtak időpontot adni egyáltalán, mert tele vannak kliensekkel. Mindezt Budapesten.

máj. 14. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Először a pszichiátriára kell menni, odatelefonálsz, kapsz időpontot. Ha szükséges, ott úgyis felírnak gyógyszert, és ésszel, nem úgy, mint a xanaxnál, amire nagyon gyorsan rá lehet szokni, hanem orvosi útmutatás mellett megkapod a szükséges bogyókat. A pszichiáter aztán továbbküld pszichológushoz terápiára. Nekem egy hónapon belül sikerült mindkét helyre bejutni, szintén nagyvárosban, úgyhogy nem lehetetlen, nincsenek mindenhol hónapos vátólisták, és így egy vagyont sem kell fizetned érte, TB alapon működik az egész. Jobbulást Neked!
máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Uhh xanaxot 3 hetig lehet szedni rafugges nelkul, ugye tudod? Igyekezz mielobb letenni. Es azert is lenne jo elkerulni a pszichiatriat, mert igencsak szeretnek gyogyszerezni (altalanossag, lehet az ottani doki pont nem). Tb-s pszichologusok szinvonala megkerdojelezheto - de megint csak altalanossagban, lehet pont tokjohoz kerulnel. A maganra, ha talalsz szimpit, erdemes varolistara feliratkozni, ha van nala ilyen lehetoseg, en is relativ hamar bekerultem, lehet szerencsed neked is. A havonta egy alkalom valszeg nem oke, de ha kethetente akarsz jarni, talan elobb tud fogadni. Draga, igen. De megeri magadert atcsoportositani azt a penzt, ha van ra lehetoseged.


Mi a problemad?

máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyszerre jött a szarcunami az életem több területén, egészségügyi gondok, válás, ebből kifolyólag lakhatási gondok, anyagi problémák, munkahelyi bizonytalanság, mindehhez egy mérgező szülő aki rákos, és felzabálja az életem.
máj. 14. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Sajnalom. Probalj bejutni pszichologushoz, akar tb akar magan. Es ne tobb gondot csinalni magadnak egy esetleges gyogyszerfuggessel (xanax).
máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!