Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi mindent tettél meg a drog...

Mi mindent tettél meg a drog miatt?

Figyelt kérdés

Előszöris ez nem egy ítélkező kérdés akar lenni! Nem! Ez a kérdés arról szól, hogy a szer mi mindent kihoz az emberből, amiről azelőtt nem gondolta volna, hogy megteszi. Legyen ez az elrettentő példa, vagy mindenki gondoljon, amit akar! De, ami történt megtörtént! Most már a továbblépésen gondolkodjunk

Úgy is jó, ha a saját történetedet írod meg, de az is, ha olyan esetet írsz meg ami nem veled történt, de ismersz olyat, aki ezt-és ezt tette…

Azt azért írjátok meg hogy férfi vagy nő -e az, akivel ez történt…



máj. 18. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Le hoztam az égről a csillagokat.
máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatot megszakítottam a barátaimmal
máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hűha 1-es te aztán tudsz valamit :)
máj. 18. 11:53
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Vegyésznek tanultam hogy magam állíthassam elő az anyagot.
máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 es hogyhogy csak tanultál? Mi történt ?
máj. 18. 11:59
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Elvégeztem.
máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Életem egyetlen drogos élménye, hogy egyet beleszívtam egy buliban egy füves cigibe. EGYET. Le sem tüdőztem.

Tudni kell rólam, hogy akármennyit iszok, sosem vagyok másnapos. Na ez az egy slukk után másnap olyan rosszul voltam, hogy majd meghaltam.

hát köszike

máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

A leírásod alapján nem cannabissal kínáltak meg, hanem "bio"-val, szerintem.

máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
7-es, talán nem árulok egy nagy titkot azzal, hogy a le sem tüdőzött slukknak semmi köze nem volt a másnapi rosszullétedhez :)
máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Irok egy meglepot. Jobb ember lettem tole, nyitottabb, kozvetlenebb, stabilabb, jobban erzem magam a boromben, jobban hozzaferek az erzeseimhez, jobban kapcsolodon a termeszethez is, tudom, hogy a resze vagyok valami nagyobbnak.


(Pszichedelikumok alkalomszeru hasznalata)

máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!