Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a párom állásajánlatot kapott külföldön, így ide költöztünk. Én még nem találtam munkát, hiába keresek és próbálkozom, ez pedig kihatással van az életemre. Nagyon sokat vagyok egyedül, rengeteget gondolkodok, és a régi sérelmek a gyerekkorombol újra felszínre kerültek. Ma már odáig jutottam a hülyeséggel, hogy azon gondolkodtam mi is a tudat, ki vagyok én valójában, és attól félek hogy megőrülök. Igen tudom hogy sok a szabadidőm, higgyétek el nekem hogy nem lustaságból vagyok itthon, viszont ezekből a régi dolgokból nem találok kiutat, egész nap sírok, és már lassan megkérdőjelezem a saját létezésem értelmét is....

máj. 23. 15:22
 1/5 Katona Dius ***** válasza:
100%
Kezd bele valami hobbiba, amíg nincs munka. Olvass, sorozatozz, bármit, ami eltereli a figyelmedet. Nekem is szoktak ilyen időszakaim lenni, hogy túlgondolkodom, ilyenkor ezekkel szoktam kicsit lezsibbasztani az agyam.
máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled. Egy nehez elethelyzetben vagy, es eddig ogy reagaltad le. Rajtad all, hogy valtoztass. Csinalj ertelmesebb dolgokat. Pl sport,nyelvsuli, onkenteskedes, valami online tanfolyam, elo tanfolyam, klub, seta, barmi.
máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod igazán szeret,és megértő,akkor ajánlott lenne vele is beszélni erről. hidd el,sokat segít az is. Ameddig nincs munka,foglald el magad mással,bármi ami boldogsággal tölt el. Legyen ez akár sportolás,vagy akár csak simán a szabadban sétálni,felfedezni jobban a helyet ahova költöztetek,stb stb.. Idővel úgyis lesz munka,bízunk benne,hogy mihamarabb. Addig is kitartást neked/nektek.
máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled sőt jobb is hogy ilyen helyzetben vagy most kezdesz felébredni. Olyan nincs hogy túlgondolás gondolkodni nem rossz. Nem jó mindig elterelni a figyelmünket úgy nem látjuk át a teljes képet.
máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

"attól félek hogy megőrülök"

Ez gyógyulás ember. Kicsit persze a kezedbe kell venni, könnyen előfordulhat, hogy szakszerű segítség rengeteget lendíthet ezen. Végre szabad vagy, és az elméd teljesen egészséges módon bejátssza a ziccert az önismereted mélyítésére, érdemes foglalkozni vele, és választ keresni a konkrét megválaszolatlan kérdéseidre. Sokat dobhat az ügyön egy dopamin diéta is, ugye az egyedüllétről elég sok kellemes időtöltés villan be úgy elsőre az embernek... Amivel persze, hogy borul a régi egyensúly, persze, hogy a mérleg másik serpenyőjébe is nagyobbat kell pakolj (ld sírás). Nem olyan bonyolult ez. Belül te vagy a mindenható, és világos, hogy mit lehet kezeni ezzel.

máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!