Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet ha új pszichiáter...

Mi történhet ha új pszichiáterhez megyek és mivel nem volt hajlandó rám figyelni,nem érdekelte mi a bajom és a gyógyszeren sem változtatt ami a legfontosabb lenne,nem fizetem ki a végén?

Figyelt kérdés

voltam már két dokinál magánban és ott sem segítettek de a 20 ezret mindenki elfogadta.

A következő ha ilyen lesz,nem fizetem ki,mi törénhet ilyenkor?


2024. júl. 16. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

"és a gyógyszeren sem változtatt ami a legfontosabb lenne"


Talán, mert nem kell változtatni.

Ki vagy te, hogy jobban akarod tudni a szakorvosnál, hogy milyen gyógyszert kéne szedned?

2024. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyan valaki vagyok,aki jobban akar lenni és tudom,hogy az az antidepresszáns nem jó aminek szedése mellett frontint kell szedni mert olyan erős feszültséget és szorongást érzek mindenhol hogy már nincsen szociális életem.
2024. júl. 16. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Először térképezd fel, hova mész, utána válassz.
2024. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már csak pszichoterápiás ülések jöhetnek szóba, egy neves szakemberrel már fel is vettem a kapcsolatot.
2024. júl. 18. 01:30

Kapcsolódó kérdések:

Dr.Barth Ákos pszichiáternél voltatok terápián?

szerdára jelentkeztem be hozzá,milyen szakembernek tartjátok? Mi a véleményetek a hozzáállásáról,segítőkészségéről?

Voltam pszichiáter-né,és azt mondta hogy nárcisztikus vagyok! Nem vagyok tisztában e fogalommal, akár mit is foglaljon nem érint. Mért baj ha...

Tehetek arról hogy a körülöttem lévő emberek nem azok? Párom is mindig magyaráz, örüljön neki hogy , vagyok neki. Jobb nőt ugy se találna. Lehet hogy tul jó vagyok neki?

Ha új pszichiáterhez kell mennem és bpd/depresszió/szorongós vagyok de a papíromra úgy van írva hogy el tudjak helyezkedni azért az életben...

Nem nagyon akarok vele villogni hogy muszáj szedjek gyógyszert hogy elviseljem az embereket, de most belegondoltam hogy mi van ha netán valami törtênik azzal akihez járok, bármi... Nem akarok papíron bolond lenni. Vagy amúgy mindegy?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!