Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az betegségnek számít ha...

Az betegségnek számít ha valaki nem érzi szükségét a beszélgetésnek és az emberi kapcsolatok kialakításának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nehezen találsz olyan embert, akivel igazán jól tudnád érezni magad,, közös érdeklődés, közös értelmi színvonal stb. Sajnos nálam ez van, nagyon ritka az olyan ember akivel magamat tudom adni, párkapcsolatot is nehezen találok, sok emberrel beszélgettem pl msnen amikor ismerkedtem és nagy többségben nem találom meg a közös hangot. barátokat szerezni nagyon nehéz, nekem sajnos nem megy, voltak barátaim, de külföldön vannak stb.
2010. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mindig érdekel kivel mi van de a véleményem nem érzem , hogy meg kellene osztanom mással. Érdekes dolog az biztos."


Akkor fordítva vagy bekötve, mert az emberek 95%-a csak nyomja, nyomja a süket dumáját, de másokra nem kíváncsi.


Az a vicc, hogy pont neked sokkal könnyebben menne a barátkozás, mint az átlagembernek, mert ha téged érdekelnek mások, de az észt nem szereted osztani, akkor alapból jobb társalgó leszel, mint mások. Szóval ha szükséged van barátokra, akkor kezd el másokkal beszélgetni és kész. Nem egy nagy tudomány ez.

2010. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudni. Lehet, hogy bírkák veszenek körül és találsz annyi paákapcsolati impulzust, hogy még van de nem keresel újat.


Azért keress normális társaságot. Nálam is volt kiskoromban olyan, hogy sok idióta volt az osztályban és más kapcsolatot is megfúrtak az osztályközösségben, nekem akkor alig volt kapcsolatom és úgy éreztem ez jó így. Aztán középiskolában normális emberekhez kerültem és sok barátom lett.

2010. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én pl : a munkatársaimmal csak a legszökségessebb dolgokat beszélem meg , és egész nap nem is akkarok megszolalni ! utálok beszélgetni , de sajnos muszály a kuncsaftal beszélni ! Sajnos !!!!
2010. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A reagálásodból nem az jön le, hogy nem látod szükségét, mert kérsz még még még választ.
2010. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!