Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat egy fiatal 23....

Mi okozhat egy fiatal 23. életévében lévő lánynál nagyon magasfokú feledékenységet?

Figyelt kérdés

Lehetetlenné teszi az életem, hiába írom fel elfelejtem. Már a tenyeremre kell írnom, mert hiába van nálam a cetli egyszerűen elfelejtem, mintha ott se lenne. Hiába van kezemügyében. Ha szólok a családomnak figyelmeztesenek erre-arra le se tojják, nem szólnak. Telefonomba is írtam már, de ha nem vagyok éppen úgy, hogy a feladatot végrehajtsam akkor 10 perc és megint elfelejtem. Pedig elmondom magamban 10x is és mégis mire odaérek elpárolog.

Ez betegség lehet vagy mi?

22/N


2011. ápr. 26. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Alzheimer kór.
2011. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És, hogy lehetne kideríteni, hogy tényleg azom van-e??? Most akkor ez nem csak bizonyos kort megélteknél alakul ki? Ilyen fiatalon is lehet? És vissza lehet szorítani drága gyógyszerek nélkül is, akár természetes gyógymódokkal?
2011. ápr. 26. 16:52
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne vedd komolyan az elsőt, könnyű hülyeségből rávágni az ilyent. Millió oka lehet. Szerintem fordulj pszichológushoz, sokkal valószínűbb, hogy valami lelki oka van, mint biológiai. De kérheted a háziorvosod tanácsát is, hogy kizárd a betegséget, ő legalább nem fog hülyülni.
2011. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyáltalán nem hülyéskedem,és pont az én családomban van ez a betegség.27 évesen állapították meg,és a most 42 éves rokonom ilyen beteg.Fiatalon még 'csak'azt mondták,hogy kezdődő,aztán szépen,lassan leépült.Nem kell mindjárt valakit lehülyézni.Én csak leírtam,hogy ez is lehet,el kell menni orvoshoz,és majd az orvos kizárja,vagy mondd valamit biztos.
2011. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Milyen szakorvoshoz forduljak, hogy ezt kiderítsék? Ideggyógyász???

Megkönnyebülés lenne, ha tudnám nem az én hibám nem tehetek erről, és akkor a családom sem engem nézne hülyének, teljesen másképp viszonyulnának, talán még segítenének is. Hiába figyelek oda elfelejtek szinte mindent... Ha nem írom a tenyerembe amit mindig látok, akkor még azt is elfelejteném.

2011. ápr. 27. 09:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz. Ő ad beutálót a szakrendelésre.
2011. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
CINKHIÁNY (lifenetworkon láttam) egyél sok szotyit, tökmagot, halat!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok ez miatt keseredve, pokolian belenyúl az életembe, teljesen tönkretesz ez a feledékenység!
2011. máj. 10. 19:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek lelki gondjaid? Az is ki tud hatni a dologra.
2011. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Stressz, túlterheltség. Pont a főnököm mesélte valamelyik nap, hogy mostanában hiába firkant magának emlékeztetőket, olvassa, és egyszerűen nem rémlik, mi a fenét akart csinálni.
2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!