Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust keresek. Tudtok...

Pszichológust keresek. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Volt több pszichológusom, pszichiáterem, de mind TB-támogatott, nem segített...


Szolnok és (vagy) környékén szeretnék pszichológushoz járni, mert a baj nagy és szükségem van segítségre. (bipoláris zavar)


Magánrendelésesek érdekelnének.


20/L


2010. nov. 21. 02:32
 1/8 anonim válasza:
14%
csernus ... amúgy meg először tegyél fel magadnak kérdéseket magaddal kapcsolatban és ha huszadszorra sem jutsz dűlőre akor jöhetnek a barátok .. aztán meg a szülők ... aztán meg a pszijológusok ... ne kapkoddel mert félrekezelnek!!!
2010. nov. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Előzőnek: -_-

Ne higgy neki, engem 3x húzott ki a xarból egy jó pszichológus. :)

Amúgy nem tudok a kérdésre válaszolni, de ajánlom, h google it.

[link]

2010. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Barátok... szülők... rokonok... stb... megvoltak. Próbáltak, nem tudnak segíteni. A mostani orvosomhoz már nem akarok menni, mert nem segít. 2 éve kezelnek.

Mindenki utálja, hogy nem vagyok jobban, hogy nem teszünk semmit és én magam is utálom, hogy nem teszünk semmit!


Ezért kértem a segítségeteket!

2010. nov. 21. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szolnoki, de én az Online pszichológiai tanácsadást javaslom, interneten keresztül, én úgy jobban meg tudok nyílni.. Én Urbán Éva Izabella pszichológust javaslom, de keress rá az interneten!


Üdv. 24N

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: utána néztem, de azt sehol sem írják, hogy pénzbe kerül e. Tudnál részletes leírást írni arról, hogy hogyan zajlik egy ilyen dolog?
2010. nov. 21. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, a konzultációk díjasak. Szerintem ha igazán szükséged van rá, áldozol rá annyit. Azt hiszem, a honlapján Díjak vagy Árak menüpontot kell keresni.


Vagy Te ingyenesben gondolkodsz?


Üdv.

2010. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

ha bármi kérdésed van, akár privát üzenetet is küldhetsz!

2010. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért érdemes elolvasni, milyen problémával fordulhatsz pszichológushoz, ami nagyon hasznos dolog szerintem!

[link]

2012. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!