Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Működik ez a teszt? Bővebben...

Működik ez a teszt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]

Én a utolsót nem tudtak kivenni, kicsit aggódom, nektek melyik jött ki?


2010. nov. 21. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 5,ik nem jott ki. Nem latom a szamot. Ne aggodj, egy nyugati statisztika szerint, minden ot emberbol egynek pszihologiai problemaja van. Ha ez nem Te vagy, akkor hulyekkel vagy korulveve. :)
2010. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem látom az 5-et!Akárhogy nézem...hát ez van:)
2010. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ez színtévesztést vizsgáló teszt. Személyiségre nem lehet belőle következtetni.
2010. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és mellesleg erős a gyanúm, hogy az ötödikben nincs is semmi, de sajna épp nincs fent photoshopom, hogy ezt igazoljam :)
2010. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ötödikben 16-os szám van, kicsit nehezen de ki lehet olvasni.
2010. nov. 21. 11:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt lattam, hogy sarga a szam, de 16-ot meg mindig nem latok.

Jesszus, most akkor mi mind leszbikusok vagyunk?!

2010. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon-nagyon akarom, akkor bele tudok erőltetni egy tizenhatost vagy hetvenhatost, de az már csak az agyam műve lenne - a többinél teljesen egyértelműen kiderül, hogy melyik számról van szó. Az az igazság, hogy a "teszt" szerkesztője azt szerette volna elérni, hogy mindenki melegnek gondolja magát ez alapján :)

Amúgy kedves kérdező, az utolsó egy nyolcas. Ellenőrzid, hogy jó szögből nézed-e a monitort, ha ígyse látod, végezd el ezt [link]

2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ötösben egyszer 14, egyszer meg 16 van, de a 16-ot szerintem csak azért látom bele, mert a kérdező azt mondta, hogy azt kéne látnom. Úgyhogy az nekem akkor 14.
2010. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a másodikban 29 van e vagy nem vagyok intelligens:(
2010. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez sztem csak poén :D
2010. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!