Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan erősítsem meg az...

Hogyan erősítsem meg az idegrendszerem?

Figyelt kérdés
Sokat szorongok, idegeskedem. Vitaminokat szedtem, nem igazán váltak be. Sportolok is.
2010. dec. 1. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a MagneB6 vált be szorongásra. De ez változó kinek milyen idegerősítő használ. Viszont idegproblémákra jó még a Milgamma N -is.
2010. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gfero ***** válasza:
sok séta ,relaxációs gyakorlat,yoga .c-vitaminban gazdag gyümölcsök
2010. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
B1 vitamint szedek por alakban. Igaz, egyre nehezebb beszerezni gyógyszertárakban, mert gyógyszeralapanyag is, sőt még olyat is mondanak, hogy "mérgező", ami baromság. Kérdés az is, hogy milyen vitamint szedtél (vitamincsomagokat), milyen adagokban. Nekem nem minden előkészített csomag jön be ugyanúgy, és néha hozzá kell szednem valamiből, pl. B1-ből. Ilyenkor sokkal nyugodtabb, és kiegyensúlyozottabb vagyok, sokkal jobban alszom, és pihentebben ébredek.
2010. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem számít ez reklámnak, nem foglalkozok az amway-el, csak pár terméket használok és a vitaminjaik nagyon jók, sokkal több anyag felszívódik belőlük, mint pl a magneB6-ból. Nem is olyan olcsók, de tényleg jók.
2010. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi az eddigi válaszokat.


Emelt adagban szedtem a b-vitaminokat +magnéziumot is, C-vitamint, ginsenget is. Dr Chen B-komplex, Neuroptim.


Vitaminokat már nem szedek , nem lett semmi javulás 1 év után sem. Sokat sportolok. De az utóbbi időben erősebben szorongok, fáradékonyabb vagyok. Valamit szednem kéne lehet , de nem tudom mit.

2010. dec. 1. 10:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Szorongásra a nyugtató a jó illetve antidepresszáns. De ezeket csak orvos írja fel, miután kivizsgált, hogy mennyire komoly a baj, ha van e. Érdemes lenne elmenned a háziorvoshoz, teljes kivizsgálásra, lehet, hogy vmi szervi baj van a háttérben.
2010. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs szervi baj , volt teljes kivizsgálás, teljesen egészséges vagyok.
2010. dec. 1. 11:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Mennyire befolyásolja a szorongás a napi tevékenységedet, a napi közérzetedet?

nem akarlak rábeszélni a gyógyszerre, csak mondom, hogy nekem is igy kezdődtek a dolgok, aztán súlyosbodtak és most gyógyszert szedek.

2010. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először meg lehet próbálni a homeopátiás szereket, kineziológiát stb, nekem nem vált be, egy próbát megér, vagy pszichológus, pszichiáter a súlyosabb esetben kell.
2010. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem fogsz rábeszélni, mert ismerem a gyógyszereket. A gyógyszer nem gyógyit. Tisztában vagyok vele, hogy nekem kell megoldanom azokat a dolgokat , ami előhozza a szorongásomat. Csak az út nem könnyű és kellene valami ami picit old engem. És nem gyógyszer kell, annak az oldásából nem kérek.
2010. dec. 1. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!