Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Pszichiátriára járok, egyik nagy bajom, hogy sokszor nem teszem meg azokat a dolgokat, amiket szeretnék. nem erkölcsös, vagy simán gátlásos vagyok.

A napokban egyre inkább azt érzem, hogy félre kéne lépnem, sose tettem ilyet még, de úgy érzem, hogy jót tenne most nekem egy kaland. Tudom, nem szép dolog, én is elítélem magam, már a gondolat miatt is. Talán túl hamar kötöttem le magam, és most jönnek ki a dolgok. Rövid távon biztos jó lenne, de nem tudom hosszú távon meg tudnám e magamnak bocsátani.


2010. dec. 1. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd ez mindenkinek megfordul a fejében.De ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban inkább lépjél ki belőle. A másik írod pszichiátriára jársz, valami okból, nem tudom. De aki ilyen orvos kezel, az általában labilis jellem, gyenge idegzetű, és még ő sem tudja mit akar. Figyelj merd megtenni azokat a dolgokat, amiket szeretnél, de a megcsalást inkább felejtsd el. Apró lépéseket valóban tegyél, amitől boldogabbnak érzed magad, és valószínű ha azokat eléred, már eszedbe sem jut a megcsalás. Továbbá szeretet hiányod lehet, amit a párodtól nem kapol meg.
2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is szakíts a pároddal, mert akárki akármit is mond, ha már a félrelépésen agyalsz, akkor tuti, hogy nem vagy belé szerelmes. Utána azzal fekszel össze, akivel akarsz,de ne alázd meg a párodat annyira, hogy ezt teszed vele.


egy megcsalt lány

2010. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Az az igazság, hogy elutazott, és elkezdtem pár emberrel beszélgetni, mert általában nem bírom egyedül. Mondhatni flörtölgetek gépen keresztül, ennél tovább sose mentem, pedig volt egy nagyon rossz kapcsolatom, de sose csaltam meg. Talán az egyedüllét miatt van,

Inkább az lenne a helyes kérdés, hogy hogyan küzdöttétek le az ilyen gondolatokat?

2010. dec. 1. 12:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, semmiképp se aláznám meg, szeretem, de nem tudom miért , újabban megfordultak ilyen gondolatok a fejemben. Meg azt álmodtam, hogy találkoztam vkivel, akivel régen is beszélgettem, és bekavart ez az álom.
2010. dec. 1. 12:53
 5/6 anonim válasza:
Hát szerintem beszéld meg a pároddal, de semmiképpen ne lépj félre mert az aljas dolog+ utána nagyon megfogod bánni!!! A pszichiáter meg nem fogja megoldani a problémáidat azt csak te tudod, úgy hogy fel kell szívni magad aztán az érzékeidnek megfelelően cselekedj és ne izgasson mások véleménye!!!!
2010. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

naszóval az két különböző dolog, hogy nem teszel meg dolgokat, amiket szeretnél, vagy hogy nem csalod meg a párodat, de szeretnéd. (és abba bele se mennék, hogy milyen kapcsolatban éltek, ha ennyire komolyan foglalkoztat a félrelépés)


nem lehet, hogy szakítani akarsz, csak nem teszed meg?

2010. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!