Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szoktatok úgy lenni, hogy...

Szoktatok úgy lenni, hogy vmit nagyon csinálnátok -de tényleg! - pl. nekem ilyen a varrás, és mégsem teszitek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem is értem hogy milyen "perverzio " ez nálam, h amikor nem lehet pl. varrni, akkor mindig sóvárgok, és nem is értem h miért nem csinálom, amikor meg engedi az idő, akkor talán nem merek belevágni...
2011. márc. 31. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a varrós példa érdekes. Csak mert azt tényleg bármikor elkezdheted, ha épp eszedbe jut. Nekem, ami hasonló, hogy mindig kitalálom, hogy "ha majd jó idő lesz" elmegyek kenuzni, vagy kajakozni, mert azt nagyon szeretem. Ha nyáron egyszer sikerül, mindig úgy vagyok vele, hogy na, majd gyakrabban járok, de mindig közbejön valami, aztán, meg már hideg van.. közben, ha annyira akarnám, csak kihúznék, amint ráérek.
2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is. mondjuk az is visszatart, hogy rászoktam a GYIK.hu-ra. Minél több ideje van vkinek, annál jobban halogatja a dolgokat.
2011. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na igen. de épp ezért nem értem. Mert tudom h szeretem csinalni, és amikor nem lehet akkor -na jo, nem nagyon :D, de azért- szenvedek tőle.

Amikor meg lehetőség van rá, akkor meg nem teszem, -vagyis csak nagyritkán- és feszélyez ha eszembe jut hogx miért nem..

2011. ápr. 1. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!