Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek hogy ne izguljak?

Mit tehetek hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Előadások előtt nagyon izgulós vagyok van valami módszer amitől elmúlik?
2010. dec. 17. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
agykontroll
2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meditáció, jóga. Az előadások előtt, legyen egy szabad 15-20 perced mikor elengeded magad, és lazítasz. Ne stresszelj dolgokon. Általában azok izgulnak akiknek kevés az önbecsülésük, és úgy gondolják, nem tudják megcsinálni. Nem kell konkrétan gondolni rá elég úgy érezni. Én is ilyen vagyok, hamar felspanolom magam és nagyon izgulok. Lazíts és bízz magadban...

Sok sikert.

2010. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az autogén tréninget javaslom, nekem sokat segített ugyanezzel a problémával.
2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam amit előadás előtt meg tudok csinálni a váróteremben mégse ülhetek le meditálni:D

Pl: pulzusmasszírozás eggyet ismerek

2011. febr. 4. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az autogén tréninget úgy el tudod sajátítani, hogy már készségszinten megy, akkor azt csinálhatod akár a metrón kapaszkodva, és bizony váróteremben ülve is.


Nem kell hozzá lótuszülés:), normálisan, széken ülve is lehet. Kívülről csak annyit látni, hogy pár percre behunytad a szemed. Ha már teljesen készség szinten vannak a gyakorlatsorok, akkor nyitott szemmel is tudsz relaxálni. A célformulák segítségével pedig előzetesen is csökkentheted az izgalmadat.


Tehát még egyszer: autogén tréning!

2011. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok kössz
2011. febr. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!