Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Őrült vagyok és abnormális?

Őrült vagyok és abnormális?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon "vonzanak", vagyis inkább érdekelnek az őrült betegségek, a halmozottan súlyos esetű emberek történetei, a pszichiátriák, a zárt osztályok, a gumiszobák... érdeklődés szintjén. Beteg vagyok? :S


L19


2010. dec. 18. 17:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azonban félek is tőlük, pl. rettegek a mentálisan sérült emberektől...
2010. dec. 18. 17:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem aranyos vagy nincs ezzel gond. Ami nem hétköznapi az érdekli az embert.

18/F

2010. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: mit jelent az, hogy nagyon vonzanak, meg magyon érdekelnek?

Teszel is ezért valamit? Pl feémászol a kerítére, és meglesed őket? Vagy csak olvasol róluk, a neten rákeresel pár dologra? Netán volt már valamilyen élményed ilyen beteggel?

2010. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neeem, csak olvasok róluk - neten, könyvekből.

Érdekel, hogy mi áll az ilyen betegségek hátterében és a gyógyításuk - amennyiben gyógyítható.

2010. dec. 18. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:

én is nagyon szeretek ilyeneket olvasgatni és tudtommal nem vagyok abnormális meg őrült

nincs ezzel semmi gond ... amíg nem akarod te is kipróbálni :D

2010. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem! :DDD
2010. dec. 18. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban féltem tőlük és a fogyatékosoktól. Most inkább érdekesek. A neten is próbálok összebarátkozni emberekkel, akiknek van valamilyen személyiségzavaruk.
2010. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy beképzelj magadnak tüneteket, aztán beazonosítsd magad valamelyik betegségbe :)

Nekem vannak problémáim, járok pszichiáterhez, elmebeteg nem vagyok, remélem....de hajlamos vagyok rá, hogy olvasok egy betegségről, és másnapra azt hiszem az a bajom, érzem a tüneteket, biztos hipochonder hajlamom is van. De egyébként én is szeretek ilyen dolgokkal foglalkozni, főleg az ilyen tipusú műsorokat szeretem.

2010. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgatók is átesnek ezen a korszakon:D
2010. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben normális nem érdeklődni semmi iránt, igen.

Egyébként nem valószínű, sőt, kifejezetten jó dolog, ha erős érdeklődési köröd van.


Inkább az a rossz, ha valakit nem érdekel az ember működése.

Másrészt ne érdekeljen, hogy mások szerint mennyire vagy abnormális, nem kötelező egyformának lenni. Amíg másoknak (vagy magadnak) nem ártasz valamivel, csináld. Annyiban igaza van a többieknek, hogy ne képzelj be magadnak semmit. Ugyanis nincs olyan hogy "normális". Szinte minden emberben fellelhetők valamilyen szinten bizonyos tünetek. Mint ahogyan minden betegség jelensége lehet fáradtság, rossz hangulat, stb.

2010. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!