Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Próbálkoztatok már az öngyilko...

Próbálkoztatok már az öngyilkossággal?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti hogyan???
2010. jan. 25. 19:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek élni.
2010. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Írjátok le kedves optimisták.Mi a jó az életben?
2010. jan. 25. 19:44
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Sajnos nem sikerült, de nem próbálnám meg többször. Biztos van valami oka, hogy élnem kell.
2010. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
MÉG nem.
2010. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Én az életben azt szeretem, hogy tudom, hogy van miért élnem Hívő vagyok és sokszor elfordulok Isten ellen sőt már én is gondoltam öngyilkosságra, de már rájöttem, hogy ő mindig mellettem lesz még, ha én elfordulok előle, akkor is. (ha valaki ateista ne kezdje nekem mondani, hogy nincs Isten mindenki máshogy látja a dolgokat én csak leírtam, hogy én, hogyan gondolom!) Neked mi a bajod az élettel? Hátha megtudjuk beszélni.:) (és, ha nem hiszel Istenbe, akkor szólj abba hagyom a blablázást.:D)
2010. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem az egész élet a bajom.Az állandó csalódások, szomorúság...Holnap reggelig itt ülhetnék és írhatnék.
2010. jan. 25. 20:47
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Ne a pillanatnyi örömökbe keresd a boldogságot. Akkor vagy igazán boldog, ha szeretsz és szeretnek téged.:)
2010. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
jaj nemár, ezektől az önsajnálkozóktól a falra mászom. mindenkit érnek csalódások, mindenkinek vannak rossz napjai, rossz hetei, vagy éppen rossz hónapjai egymás után. most nem kezdek el mesélni....de ezek ellenére is szeretek élni. a csalódásokon, megrázkodtatásokon túl teszem magam, és várom a következő napot, hogy mi lesz akkor, vajon jobb lesz e? ha nem, akkor várok tovább. ha sok ideig nem, akkor is várok. én nem adom fel. tudom, h nem erre születtem, hogy csak rossz dolgok történjenek velem. és senki sem erre született. mindenkivel történnek jó dolgok, és most nem a lottó ötösre gondolok, hanem kisebb jó dolgok, aminek kéne örülni, és nem csak sajnáltatni magadat a sok rossz miatt ami történt veled.
2010. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

írd le kedves presszimista mi a rossz az életben?

vannak szar dolgok,de ugyanúgy vannak szépek,keresni kell a jót,hidd el egyszer majd rád talál a boldogság,nekem is vannak rosszabb időszakaim,aztán meg jobbak,aztán olyan is van,hogy hetekig be vagyok szürkülve az unalmas napokba,de pár szép percért is érdemes élni!mert amikor szép az élet az baromi jó

2010. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
NEM MEGOLDÁS AZ ÖNGYILKOSSÁG.
2010. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!