Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy mostanában...

Mitől van az, hogy mostanában csak rosszat álmodok?

Figyelt kérdés

(haláleset, magam halok meg, stb... )

Nem eszem vacsorára nehéz kajákat,nem szoktam este horror filmeket nézni, stb. mitől lehet?

(14,lány)


2008. jan. 20. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. lehet a sztressz miatt is, illetve ha folyton ez van, akkor lehet, hogy már azért álmodsz ilyet mert arra gondolsz, hogy nehogy ilyet álmondj. Próbálj lefekvés előtt valami szépre, megnyugtatóra gondolni, ami téged boldoggá tesz, álmodozz, én a fősuli alatt mikor aludtam az albiban, lefekvés előtt mindig azt képzeltem, hogy a párom is ott van velem, és sokat álmodtam vele.
2008. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Halál:jelentése hosszú élet.Ha saját halálod álmodod meg alapvető változás,megújulás érzelmeidben,régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod.
2008. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj szép dolgokra gondolni elalvás előtt!Nekem is volt ezzel gondom,de amióta ezt csinálom,gyakran azzal ámodok,amire elalvás előtt gondoltam.Próbáld ki!Gondolj szép helyekre,kellemes emlékekre.
2008. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam rosszat álmodni ha este sok vizet iszom, és pisilnem kell éjjel. Meg akkor ha valamitől nagyon félek. Pl egy betegségtől, vagy akármitől, amit bebeszélek magamnak, aztán kiderül hogy hülyeség az egész, nem kellett volna félni tőle, mert nincs és nem is lesz.
2010. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!