Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan viselitek el az ilyen...

Hogyan viselitek el az ilyen napokat? Órákat? Mi a gyógymód?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem,megőrülök,néha örülök annak,h élek néha sőt rengeteget gonolok arra,hogy mi lenne ha véget vetnék az egésznek!Annyira utálom ezeket a hangulatváltozásokat! Megőrülök,rettegek tőlük! Ti hogyan kezelitek ezt?? Veletek is van ilyen?(gyóygszereket szedek 11 éve,xanax,zoloft,ill mostmár a zoloftot régóta hanyagolom,mert úgy érzem,hogy nem kell és csak hízom tőle!)Vagy keressek másik orvost? De az is csak gyógyszereket írna! Nem akarok már gyóygszereket szedni!
2010. dec. 29. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Menny el pszichológushoz..:S
2010. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég rég szeded a gyógyszereket, valószínűleg a szervezeted már hozzászokott ezekhez, ilyenkor időnként gyógyszert kell váltani. Amikor még az elején szedted, akkor használtak?
2010. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem nagyon tudok ezek az érzések ellen tenni, csak átmennek rajtam :S Lehet, hogy valami terápia tudna segíteni kezelni az ilyen helyzeteket.
2010. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott valami, ami ilyenkor segít nekem, pl a házimunka, takarítás, mosogatás stb. Volt, hogy fél órás pánikrohamaim voltak, akkor azt csináltam, hogy elmostam az összes dolgot, ami csak volt, aztán mire végeztem elmúlt a roham :) Próbálj ilyenkor olyan dolgot csinálni ami lefoglal fizikailag és mentálisan is.
2010. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 12 éve szedek gyógyszereket, de mindig váltottunk a dokimmal, és egyre kevesebb az ilyen hangulati ingadozás nálam.

A Zoloft nem egy csúcs szer, érdemes lenne modernebbre váltani! Én is rengeteget híztam, amikor szedtem, most Velaxint szedek, tökéletes, nincs mellékhatása sem.

Egyébként nézz másik doki után, mert ha 11 év alatt nem sikerült ezeket a dolgokat minimálisra csökkenteni, akkor nem érdemes vesztegetni az idődet tovább!

2010. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!