Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax gyógyszerről szokott...

Xanax gyógyszerről szokott már le valaki?

Figyelt kérdés
Ha elkezdi az ember soha nem tud róla leszokni? Másnak is egyre nagyobb mennyiségre van szüksége a nyugtatókból? Mellékhatásként jelentkezik egyre nagyon stressz másnál is? Köszi
2011. jan. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
le lehet róla szokni, csak nem egyszerű és fokozatosan kell. A barátnőm szedte egy ideig és mikor kezdte csökkenteni az adagot viszkető kiütések jelentek meg a testén.
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt idő, hogy napi 4-et szedtem. Fokozatosan elhagytam. (kb. fél év lezajlása alatt)

Ez 6 éve volt - azóta egyet sem vettem be, és nem is hiányzik. Nem volt az elhagyásakor semmi mellékhatás...

2011. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még(!) nem sikerült. :(
2011. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan le lehet róla szokni,csak idő és türelem kell hozzá.Szép fokozatosan kell leszokni nem egyik napról a másikra,de kérd ki orvosod véleményét hátha tud Neked segíteni!Én szedem a xanax-ot 1hónapja este 1db-ot és az is 0,25 mg-os.Én sem szeretnék rászokni és sokat olvasgatok a neten erről a témáról.Olvass utána de a legfontosabb hogy orvosi felügyelet mellett csináld a leszokást! A nyugtató "jó"" hatással van az emberre de elsülhet fordítva is ha nem figyelünk oda.De ne félj ne görcsölj ezen mert csak rontani fog a helyzeten a leszokásnál!
2011. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!