Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapható vény nélkül a metilfen...

Kapható vény nélkül a metilfenidát hatóanyagú, RITALIN nevü gyógyszerről? Valóban serkenti az agyműködést?

Figyelt kérdés

A főiskolára kerülvén, teljesen esélytelennek látom, hogy sikeresen teljesítsek bármilyen elkövetkezendő vizsgán is!

Szükségem van valamire ami segíthet. Így rátaláltam erre a bizonyos metilfenidát hatóanyagu gyógyszerre, ami többek szerint is elég hatásos.De legalábbis tanulmányok szerint a fiatalok 17% a szedi!


Ha esetleg más olcsó, bevált gyógyszert is tudtok mondani, azt nagyon nagyon megköszönném!


2011. okt. 4. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor elolvastad a romboló hatását is, ugye?

egyébként vényköteles

2011. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

ritalin nem serkenti, éppen ellenkezőleg. de kell nekem is, ha találtál vény nélkül.


hanem olyan gyógyszer, ami serkenti az agyműködést, segíti a tanulást, és közben nem káros, a tudomány mai állása szerint nincs, annyi erővel pedig akár szpidezhetsz is.

2011. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Áh, még vényre is csak korlátozottan.
2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek, soxor az az érzésem, hogy nem akartok gondolkodni. Amit valaki kitalál,(leginkább a kortársak, ugye...-,) gyógyszer, drog, bármi, nosza gyerünk, együk meg. De az ember teste nem egy egy szemetes kuka, hogy mindent beledobáljunk, aztán lesz, ami lesz... Ne kísérletezz!
2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az én fiam is szedi(neki felírták)

utánanéztem a neten sajnos árulják feketén is.

2012. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Többet ésszel – de mit szedjünk rá?: [link]
2014. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gergely8922 válasza:
100%

igen is nagyon nehéz leülni tanulni sokaknak mert egyszerűen nem tudnak egy helyre sokáig figyelni köztük én is.

És azok nem igen szeretik a sok olyan embert akik pl betiltanak tanulást segítő szereket ami nem is annyira káros.

Nagyon drága feketén és nehéz beszerezni helyette jó kombó és könnyebb beszerezni-

adipex is segít kombináld össze lucetamal

az úgy elég ütős

de az adipexet 1 hónapig szedd max és tarts 1 hónap szünettett nagyon megerőlteti a szívet

a Lucetaimnak is lesz mellékhatása bőven

de nem halsz bele

2015. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2011- ben tetted fel a kérdésed, azóta csak van valami változás tanulás ügyben.
2015. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!