Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi zenehallgatással...

Mennyi zenehallgatással töltött idő számít nem normálisnak? Egyáltalán van olyan, hogy zenefüggőség?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Képes vagyok, egésznap, amíg fent vagyok ( reggel 8-tól este 10-ig zenét hallgatni). Kisebb megszakításokkal, ha mondjuk boltba kell mennem, vagy suliban tartózkodom, de ha hosszabb útra megyek, akkor is a fülemben van az MP4. Ha meghazaértem, akkor meg itthon folytatom tovább.
2011. jan. 8. 11:36
 2/4 anonim válasza:

szia, sztem ez teljesen normális én ha elkezdek zenét hallgatni nemtom abbahagyni...:D

Szerintem a zenét mindenki imádja stílustól függetlenül.

De azért mást is csinálj :D:D:D

2011. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze! Sőt, szerintem a mindennapi tevékenységekhez kifejezetten jól jön!
2011. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem addig egészséges, amíg nem akadályoz meg abban, hogy éld az életed. Én is szeretem a zenét, bár nem tudom, normális-e: sokszor amiatt kések el bizonyos helyekről, mert még egy számot meg akartam hallgatni, mindenhova dalszövegeket firkálok, ha meghallom az egyik kedvelt együttesem számát, legszívesebben nekiállnék ugrálni, alvás közben is hallgatom, dalszövegeket fordítok, képes vagyok az utcán énekelni. Ha nem hallgathatok zenét, akkor sokkal feszültebb vagyok. A rokonok szerint túl sokat hallgatok zenét, régebben volt, hogy ki is kapcsolták, amikor ment, mert szerintük csak lefáraszt...
2011. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!