Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy elmúljon ez...

Mit tegyek, hogy elmúljon ez az érzés (vagy minek nevezzem)?

Figyelt kérdés

Először is ez a kérdés nem egy vicc, lehet, hogy annak fog tűnni, de nem!!

Szóval ha ránézek bárkire egyből az jut eszembe, hogy , hogy kakilhat, milyet kakil, szűz-e még, mekkorát fingik, mekkorát büfög.Mindig ezek közül valamelyik. És nagyon zavar, hogy ha meglátok egy ismerőst vagy bárkit akkor egyből eszembe jut, hogy milyet kakil meg ezek. Mit tegyek,hogy ne ez legyen az első? Már sok mindent próbáltam. L/15


2011. jan. 10. 16:52
 1/5 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:

Ez valami furcsa komplexus.

Valami történt ezek körül a dolgok körül, valaki nagyon megszégyenítette esetleg kis korában, esetleg voltak szobatisztasági gondjai?

Az, hogy ez a kérdés központba került semmiképp sem jó.

Többet tudnék segíteni, ha ismerném pl. a korát.

Ezek természetes emberi folyamatok, de nem ez határoz meg egy embert ugye?

Például ha szeretünk valakit egyáltalán nem ez jut az eszünkbe ha meglátjuk, biztosan önnek is vannak ismerősei akiket ha meglát nem ez történik. (pl. a szülők, barátok)


A baj az ön készülékében van, de javítható!

Üdvözlettel: Bejuga

2011. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem gondolt már arra, hogy ezeket a problémákat megossza másokkal? Nem feltétlenül, gondolok ismerősökre vagy barátokra. Elég, ha keres egy jó pszichológust akiben megbízik. Nem todom az élet korát, de nem történt olyasmi kiskorára vissza vezethetőleg, hogy meg szégyenítették? Esetleg megverték és bevizelt vagy esetleg bekakált? Székelési, vizelési problémái vannak . Vagy még az a verzió lehetséges, hogy szexualitás körül jár a fantáziája. Tudom kicsit fura,hogy a bevizelés vagy vagy böffentésről jutna eszébe a szexualitás,de valakinek szorongásaiból adódóan nem tudnak máshogy érvényesülni a szexuális kiélései.Ezek a gondolatok lehetséges,hogy magatartás,emocionális(érzelmi)problémák..De ez a probléma megoldható! Vagy kinövi, vagy pedig ha már idősebb és nagyon gyötrik ezek a gondolatok, valóban elmegy egy szakemberhez.És ez nem abból áll, hogy találkoznak és rögtön elmondjaa problémákat..Ez egy folyamat, hogy kalakuljon egyfajta bizalom, hogy megismerjék, megértsék egymást.Sok sikert a gondolatok megfékezéséhez!
2011. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én behívnálak reggeli kávé, cigi után az avasai 1mx1m-es budiba is megnézetném veled milyen mikor kábelt fektetek garantálom, hogy a pici agyad legeldugottabb zónájában sem merülne fel benned többet ez a kérés....


Üdv! 22/F


Jelige: JÖSSZ??

2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kettő: 15 éves vagyok!!! 22/f jól nézel ki? :D
2011. jan. 11. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Izmos, kimondottan pénzes családból való vagyok, de jól szituált tisztelet tudó vagyok... 190en magas középhosszú fekete haj... és 1 harley-davidson nyergében járom az országot... :D:D:D


Na én elmondtam milyen vagyok és te??


Várom a válaszodat!!

2011. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!