Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alvászavarnak számit? Mit...

Ez alvászavarnak számit? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Évek óta borzalmasan alszom éjszaka.Órákig tart,hogy elaludjak,addig álmatlanul,éberen forgolodok.Csomószor suliba is úgy megyek,hogy szó szerint egy percet sem aludtam.Már teljesen kiborit.Emiatt napközbe nagyon fáradt vagyok,délután szoktam aludni,amit utálok,de nem tudom mit csináljak vele.Igy már az életemre is kivan,pl.sose tudok elmenni délután sehová.

Éjszaka és gyakran felriadok ilyenkor a legtöbbször már nem tudok visszaaludni.

Már teljesen félek minden nap végén,hogy nem fogok tudni aludni.

Gyógyszert,nyugtatót viszont nem szeretnék szedni.=(


2011. jan. 11. 06:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma igy úgy megyek fősulis vizsgára,hogy hajnali fél 1 óta fenn vagyok,mert felriadtam, igy 2órát aludtam =(
2011. jan. 11. 06:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Harcosok klubja című filmet!

Abban vannak jó módszerek álmatlanságra.

2011. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ájhevnó ***** válasza:
Étrendet, napi rutint nem írsz, így még tipp se lehet jobb, csak pufogtatni, a ne koffeines, ne nagy zabás dolgokat.
2011. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a táplálkozásodra illetve mozogj sokat , este olvass fáraszd ki magad szellemileg , nekem ez bevált .
2011. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz elaludni, mert délután kialszod magad, így éjjel már nem megy.

Ne aludj délután, és éjjel, lefekvés előtt egyél sokat! Az evés után úgyis elálmosodsz.

2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!