Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell egy barátnő szerete...

Miért kell egy barátnő szeretete helyett a mérgesbácsik és mérgesnénik szidását elviselni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátnőm és az életbe nekem a dorgálás jutott. Általános iskolába mindenki engen vert. A szüleim gyerekkorom óta sokat ordibáltak velem és vertek engem. 2005-ben dolgoztam egy helyen, ahol a köpcös cukorbeteg kopaszodó mérgesbácsi mindig kiabált velem mert 3-szorra sem értettem meg hogy kell azt csinálni. Segítsetek mert az életbe egy barátnő helyett csak ez jutott nekem, és már nem bírom idegileg!!! :(((
2009. jún. 25. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Olvasd el a "Mérgező szülők" c. könyvet!

Susan Forward

Megjelent a(z) LÉLEK KONTROLL sorozatban, a(z) HÁTTÉR KIADÓ KER.-I KFT. gondozásában.

A keresőbe írva találsz letölthető változatot.

Ne tekints magadra gyermekként. Nem mérgesbácsi, hanem f*sz kolléga! Magadban is így beszélj!

F? N?

2009. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló jól beszél, igen. Sokszor a szülők elégedetlenek a gyerekkel, vagy csak nagyon tökéletesre akarják igazgatni, és így az "agyon-nevelés" helyzetébe kerül a gyerek. Rázd le magadról! Felejts el mindent, amit tanítottak! Kezdj hozzá a változáshoz! Most!

Nem tudom részletesebben a helyzetedet, de valóban kell, hogy fölülkerekedj azon a mérgesbácsin. Érezd magad ugyanolyn embernek. Beszéld be magadnak az önbizalmat: önálló ember vagyok. Elküldöm a félelmet. Elküldöm a bűntudatot. Elküldöm a kisebbségi érzést. Megörzöm a nyugalmamat, önbecsülésemet minden helyzetben. Szerzek barátnőt is. Sok lány van, aki társat keres, fogok találni közülük valakit.

2009. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!