Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bp. X. kerületben hol találok...

Bp. X. kerületben hol találok jó állami pszichológust?

Figyelt kérdés

Talán IX. is megfelel, mert az út másik oldalán pont az a kerület van. Vagy bármi más közelben lévő, mert csak egy köpésre lakok a metrótól. Magándokira meg nincs pénzem.

Még valami: Ha netalántán logopédusra is szükségem lenne (nagy valószínűséggel), akkor be tud utalni egyenesen, vagy haza kell érte járkálnom? (vidéki vagyok, elsősorban a suli miatt jöttem)

Amúgy szociofóbiám van és már kezd kissé súlyos lenni.


2011. jan. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatt vagy, akkor keresd fel a nevelési tanácsadót a X. kerületben. Bíróné Balog Vilmát keresd.
2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemsokára 20 éves leszek és ez a baj. Meg otthon eléggé gagyi az ellátás mentális egészség terén.

De légy szíves, segítsetek, mert élőben alig tudok kérdezni. Kész halálfélelmem van, ha kérdeznem kell.

2011. jan. 17. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
H főiskolás, vagy egyetemista vagy, akkor még jogosult vagy az ellátásra! A Nevtanban!
2011. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Logopédus ingyen már nem jár ebben a korban.


Ingyenes pszichológus még a Bajcsy Kórházban van hozzád közel. Ott időpontot kell kérni. Először egy pszichiáter fog látni, aki ha indokolt és szeretnéd, továbbküld pszichológushoz is.

2011. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Esetleg egy kicsit távolabb? A diákbérlet miatt bármi megoldható.

Vagy ha a pszichiáterhez megyek a Baycsiba, akkor kötelező lenne-e a gyógyszeres kezelés? Mert már szívtam vele, szépen elhíztam tőle meg egy egész jegyet romlott a tanulmányi átlagom. És az interneten olvastam, hogy a pszichoterápia hatásosabb, mint a gyógyszeres ebben az esetben.

2011. jan. 17. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van mód. Meg kell beszélni a pszichiáterrel, hogy szeretnél terápiára járni. Annyi van, hogy lehet, hogy pár hetet kell várnod.
2011. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!