Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinövöm majd a félelmet?

Kinövöm majd a félelmet?

Figyelt kérdés

nem igazán tudom, hogy jó kategóriába írom-e, de félek a sötétbe. mér régebben láttam a Kör című filmet, és abbol a kislánytol félek. pedig 2 éve nyáron láttam utoljára a filmet. már hetek óta lámpával alszok mert annyira félek. félek, hogy majd hozzámbújik hátulrol, vagy ahogy a takaró eltakar egy kicsit a szobámbol, és ha arrébb húzom, akkor ott lesz.

meg van a Fűrész című filmbe is az a gonosz, aki a TVbe van mindig. ilyen céltáblaszerű piros-fehér csíkos kör van az arcán.

vagy multkor pl. eszembejutott, hogy egy kiskutya van a szobámba, és véres a mancsa, és nyomokat hagy a szőnyegen. féltem, hogy felugrik az ágyamra, és meg fog ölni majd. pedig nincs kutya a szobámba. csak nyuszim, meg halaim vannak.

már 2 éve nem nézek semmijen horrorfimet, vagy félelmetes filmet, éppen emiatt.

tudom, hogy hülyeségm, hogy ilyeneket képzelek, de nagyon félek éjszaka, mikor lemegyek tusolni/wc-re, akkor ott nem tudok villanyt kapcsolni, és a sötétbe kell végigmennem. telefonnal világítok, de az nemsokat ér. ha sötétbe tükörbe nézek, akkor félek, hogy ott lesz Bloody Mary(mikor 3-szor elmondja valaki tükör előtt, gyertyafénynél, hogy Bloody Mary, akkor megjelenik, és kírésti őt, és megöli. csak aki eseleg nem tudná ki ő.)

próbálom hitegetni magam, hogy nem léteznek, de nem tudom elhinni.

ezt valaha ki fogom nőni? 15 éves lány vagyok


2011. jan. 21. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
idővel biztos hogy ki fogod nőni.nézzél inkább vígjátékokat,és egy idő után az fog inkább megmaradni benned.végül ,is sokkal kellemesebb jókedvüen lemenni a lépcsőn,mint reszketve.
2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:
Ki fogod nőni!!!!! Nyugi!!!
2011. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A tanácsom az, hogy ne nézz ilyen filmeket! Azt gondolom, talán kevés B-Vitamint fogyasztasz, ezért nem alszol jól, amikor félelem helyett aludnod kellene. Egyél megfelelő mennyiségű B1-Vitamint (min.200mg) és hozzá C-Vitamint (min.1000mg) lefekvés előtt! Ha már itt tartunk, hogy 15 éves vagy, nagy szüksége van a testednek vitaminokra!!! Olvass utána!
2011. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ki fogod nőni. Nem akarok okoskodni de nem véletlenül mondják a szüleink hogy ne nézzünk horrorfilmeket (mármint amikor még kicsik vagyunk). Én pl máig nem néztem meg a Kör c. filemt mert nem tom elképzelni hogy mi lehet jó benne, sőt máig nem nézek horrorfilmeket. Mondjuk a Fűrész-t láttam de az nem horror hanem Thriller. Viszont a régi horrorfilmek azok jó (pl Péntek 13, Rémálom az Elm utcában stb)
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!