Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nagyon súlyos bajom van?...

Ugye nagyon súlyos bajom van? Kihez fordulhatnék? Van rá esélyem, hogy 'kinövöm'?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran, de vannak képzelgéseim/álmaim szexuális parafíliákkal kapcsolatosan, illetve kínzási módszerekkel, gyilkossági módszerekkel kapcsolatosan is...Nagyon érzem, hogy nem helyes erre gondolni, de mégsem tudok másra. Vannak nagyságrendekkel betegebb dolgok is, amiken gondolkodtam már, de azokat nem írom le. Most megismertem egy fiút nemrég, akiről kiderült, hogy lehet, hogy betegebb gondolatai vannak, mint nekem, őt pszichiáter kezeli, de a fiú szerint nem sok sikerrel. Mit tegyek? Kihez forduljak? Rettegek saját magamtól, a gondolataimtól is. A fiú annyi idős mint én, van esélye rá, hogy ő is 'kinője' ezt a dolgot?


17/L


2011. máj. 16. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
zsákafoltját
2011. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj az orvostól SSRI antidepresszánst, attól teljesen elmúlik ! Mond azt hogy agorafóbiás vagy, akkor felírja
2011. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tizenéves korában mindenkinek vannak fura gondolatai, meg keresgéli a tabukat, döntögetni akarja őket, stb. Az is lehet, hogy simán BDSM felé hajlik a szexuális érdeklődésed.

Sokak szerint már az is beteges, pedig nagyon sokan csinálják. Nekem is volt időszakom, mikor a normális szex nem izgatott fel, csak a BDSM meg a szerepjáték, aztán ez is elmúlt.


Ilyenkor mindenkiben benne van a lázadás, ami együtt jár a tabukkal való fokozott foglalkozással. Szerintem nem kell kétségbeesned, sőt ha elviselhetőek a vágyaid, és nem ártanak sem neked, sem a párodnak, és egyikőtöknek sincs ellenére, akkor inkább éld ki őket, minthogy elfojtsd. Az elfojtás súlyosabb következményekhez vezet.

2011. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szexuális parafília mást jelent...többnyire valamilyen szexuális aberrációt. Kipróbálni nem próbálnám ki, de érdekel, hogy mi zajlik le pl. egy nekrofil fejében, vagy lelkében..
2011. máj. 16. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A BDSM szerinted aberráció vagy mégsem? Fájdalom, folytogatás, viaszcsepegtetés, megkötözés, csipeszek, korbács... ezeket is betegesnek gondolják sokan, pedig amíg mindkét fél beleegyezésével történnek, addig semmi gáz nincs velük. Ne parázz ezen, minden tinédzser gondolkodik ilyesmiken. És inkább valami lightosabb fenékcsapkodásban éljétek ki a pasiddal együtt, minthogy az elfojtás miatt később tényleg kórossá váljon. Én ezt vallom, de ajánlom figyelmedbe Osho - Tantra című könyvét (kettő van, arra gondolko amelyik a szexualitásról szól).
2011. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!