Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem 13 valeriana altatót....

Bevettem 13 valeriana altatót. Valami bajom származhat belőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Pedig jó ötletnek tűnik... Mondd csak el, hátha mégis segít...
2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, én is tizesével szedtem, mert felidegesített (!), hogy semmi hatása nincs. :D
2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 tetris ***** válasza:
100%

Ird csak le bátran, hogy mi bánt. Aztán közösen keresünk rá valami megoldást! Valamelyikünknek csak akad valami használható ötlete a gondodra. Minden jobb, mint össze-vissza gyógyszerezni magadat!

Szóval! Mi a helyzet veled?

2011. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Hát, úgyérzem már senkinek nem számítok egyáltalán.

Lehet én vagyok a hülye, mert ma msn en mondtam egy lánynak, hogy megyek, ha gondolja írjon rám fészbukon levélben, ha kellek neki..és csak nem ír, de neki semmi baja velem, de nekem mégis úgytünik..ahogy ír, mármint ahogy fogalmaz, az jön le, hogy nem meri elmondani, de nemszívesen beszél velem...mondtam neki többször, hogy igenis mondja el, ha valami baja van velem, de aztmondja nincs semmi, ne legyek hü.lye...fészbukon ráírok, ugyan visszaír, de várakoztat elégsokáig meg minden...eléggé úgyérzem hogy semmit nem érek senkinek...röviden ennyi..van még bőven, de most jelenleg ez a bajom.

2011. jan. 26. 17:07
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valószínűleg tényleg nem érdekled. Elbeszélget veled, mert unatkozik, vagy vlamilyen szinten kedvel, vagy csak nem akar bunkó lenni, de te nem ezeket várod, mindegy, hát túl kell tenni magad rajta. Ő csak egy lány, egy ember a sokból, szerintem ne erőltesd, viszont másoknál próbálkozz... egy visszautasítás semmi, minden ember rengeteget kap.
2011. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet, hogy őt nagyon megszerettem, és nem tudok kapcsolatokatteremteni, ő vele is nagyon nehezen sikerült..áhh fogalmam nincs:((
2011. jan. 26. 17:13
 17/37 tetris ***** válasza:
61%

És akkor most vége a világnak? CSak azért, mert egy lány nem úgy viselkedik veled, mint ahogy elvárnád?

A helyzet az, hogy egy kicsit oldottabban kellene hozzáállnod a dolgokhoz! Ha ez a leányzó nem akar veled megismerkedni úgy alaposabban, hát hagyd a csudába. Keress nyugodtan egy másikat. És ha elutasítják a közeledésedet, nem kell ilyen tragikusan felfognod!

Hidd el nekem, hogy még a legjobb pasikat is elutasítják időnként. Ne ez alapján ítéld meg magad!

Olyan helyes, értelmes srácnak látszol. Tessék egy kicsit vagányabbnak, tökösebbnek lenni!!!!

2011. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
lányvagyok..
2011. jan. 26. 17:21
 19/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kapcsolatteremtésben annyira én sem vagyok jó :| valahogy azt a pár embert mindig megtaláltam, akivel tényleg el tudok lenni, beszélgetni. Erőltetni viszont nem érdemes semmiképp, ha nem akarja, attól csak nagyon ráakaszkodósnak tűnsz, és azt senki sem szereti. Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2011. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. jan. 26. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!