Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem 13 valeriana altatót....

Bevettem 13 valeriana altatót. Valami bajom származhat belőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:24
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
szerintetek lenne értelme annak, hogy egydarabig nem jelentkezem, és ha fontos vagyok neki, akkor szerintetek felhív, vagy küldözget üzeneteket fészbukon??:/vagynemistudom
2011. jan. 26. 17:33
 22/37 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, így megtudnád, érdemes-e foglalkozni vele. Ha ő hagy, hagyd te is, akkor nincs értelme. Ha ír, akkor meg legalább tudod, hogy beszélni akar veled.
2011. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárom, aki azt mondta nekem, mikor nagyon szomorú voltam, hogy gondoljak bele, mi lesz nekem ez a probléma tíz év múlva. Azóta tíz év sem telt el, mégsem emlékszem már a problémára, viszont amit mondott nekem a tanárom, örökké megmaradt bennem, és nagyon hálás vagyok érte. Szóval, mit fog jelenteni neked tíz év múlva ez a lány aki facebookon most nem ír neked vissza? :)
2011. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
halvány fingom nincs
2011. jan. 27. 07:10
 25/37 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz.
2011. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne keresd, ne írj neki, tűnj el az életéből. Ha fel sem tűnik neki, akkor nem érdemli meg a társaságodat, te már elégszer kerested őt, most rajta lenne a sor. Ismerkedni is könnyebb ám facebookon :) egyszerűen csak ráírsz valakire, osztálytársra pl h segítsen a leckében vagy akármilyen ürüggyel, aztán arra kanyarítod a beszélgetést, amerre neked tetszik :)és ne szomorkodj emiatt, altató helyett meg hatásos lehet a levendula illóolaj, ez megnyugtat és elazít, ha a párnádra cseppentesz, el fogsz aludni tőle :)
2011. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
hát ezt a kérdést amúgy én a tabletták bevétele előtt kérdeztem volna meg. Úgy eredményesebb. Én a te helyedben megbeszélném valakivel a problémáimat. Ha mással nem is, de egy dokival tuti.
2011. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Én mindig többet veszek be, mondjuk egyszerre 13-at még én sem vettem be. Szerintem semmi komolyabb bajod nem lesz, nem véletlenül lehet vény nélkül kapni.
2011. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Egyszer én is szedtem,sajnos nekem felvitte a vérnyomásom.
2011. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Jót pihentél!
2011. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!