Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak magammal beszélgetek...

Forever Alone kérdése:

Csak magammal beszélgetek élőszóban, ez mennyire rendellenes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak élőszóban? neten nem?
2011. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másokhoz nem szólsz egy szót sem, csak például írsz, mintha néma lennél?
2011. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha, ha nagyon egyedül vagyok, akkor én is szoktam beszélni. De nem magammal, hanem magamban vagyis egymagamban és hangosan. Főleg ha valami tréfás jut eszembe, amit elmondanék valakinek, ha ott lenne.

Jó ez azért elég ritka, nem gondolom rendellenesnek.

Másokkal azért szoktam beszélni...


Te hogy érted a kérdésedet? Másokkal nem beszélsz egyáltalán? (Nehéz értelmezni, de ilyesmi olvasható ki belőle.) De van/volna kivel beszélgetned?

2011. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hangosan beszélni...magamhoz is, meg csak úgy, mintha más lenne ott. Mikor egyedül érzem magam, jól esik. Nagyon sokat beszélgetek az állataimmal is :) Nem érzem ezt akkora gondnak, amíg tisztában vagyok vele, h magamban beszélek és nem hiszem azt, hogy tényleg van ott valaki más is...
2011. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rendellenes, én is beszélek magamban folyton és néha sokkal jobb magammal beszélni mint mással.
2011. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!