Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Linkelnétek nekem önbizalomerő...

Linkelnétek nekem önbizalomerősítő, személyiségfejlesztő oldalakat/ cikkeket? Mindent ami ezzel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, eléggé határozatlan vagyok, és túl nehezen nyílok meg mások előtt. 18 éves lányként szeretnék még időben változtatni. Elhatároztam, hogy magabiztosabb, határozottabb leszek, csak szükségem lenne egy kis segítségre:). Mit tegyek? Szívesen olvasok ezzel kapcsolatban mindent...előre is köszi!
2011. jan. 30. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem linkelek, mert az ilyenek nem fogják megoldani a problémáidat. Ne hidd hogy ha naponta 25x elmondod "Hogy szép és okos vagyok. Sok önbizalmam van" , akkor az úgy is lesz. Nem lesz. Ha van kedved beszélgethetünk erről, írj privit ha érdekel!
2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!