Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amig az ember nem találja meg...

Amig az ember nem találja meg mivel is szeretne foglalkozni mit szeret csinálni. Nincs életvitele be lehet pánikolni?

Figyelt kérdés
sok ideje munka nélkül vagyok szinte minden napom ugyan az.egyéb lehetőségek 0 la..
2011. jan. 31. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, pánikrohamod volt?
2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a válság előtt gyönyörűen éltem a munkából,amit imádok.Sajnos 2 éve egyik napról a másikra élek.Azért van bevételem,de nem olyan mint azelőtt.Hetek óta minden reggel átböngészem az állás hirdetéseket,nincs olyan amit össze tudnék egyeztetni a meglévővel.Ne pánikolj,az nem old meg semmit.Hogy hogy nem tudod mivel szeretnél foglalkozni?Én pluszba valami kreatív munkára gondoltam alkalmi vállalkozóival.A munka keresés mellett ennek is utána járok,hogy hogyan lehet ezt csinálni.Szüleiddel élsz?Mert ha igen lehet azért nincs motiváció,mert segítenek.Ha egyedül vagy fent kell tartani magad valahogy,muszáj valamit kezdeni.Sajnos most nem azok az idők vannak,hogy ezt szeretem azt meg nem.Ne pánikolj,azt az energiát fordítsd munka keresésre.
2011. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha nincs veszteni valód, akkor ahelyett hogy pánikolnál fordítsd ezt az előnyödre. ha nincs munkád van időd magadra, akkor utazz el, akár külföldre is, sétálgass az utcán, ismerj meg minél több embert, hogy megismerd magadat is jobban egy picit, és előbb utóbb rád fog találni az érzés,hogy mit kezd magaddal és az életeddel. akár pár nyelvkönyvet is vehetnél, már azokból is könnyen meg lehet tanulni egy nyelvet alap, középfokon, ez pedig nagy előnyödre válhat.
2011. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!