Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Társfüggő vagyok? Mit tegyek?

Társfüggő vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert ezt nem bírom már.Van egy fiú barátom, szerelmes voltam belé, szerintem már nem vagyok, szinte legjobb barátom, minden nap eljön , talizunk.Ha itt van hogy unom amiket csinál.de ha elmegy, olyan depressziós leszek, hiányzik folyton nézem neten, fennvan-e stb.mindig azt akarom hogy csak velem foglalkozzon velem legyen, nem birok mást csinálni, csak rá gondolok, miért nincs velem.megharagszok ha már egy nap nem jön, kiakadok, ha haverjával van vagy ilyesmi, nem tudom miért teszem.Reggel felkelek és egésznap azt várom mikor jön mikor lesz itt.De mint mondtam, mikor ittvan, ez megszünik, és már akarom h hazamenjen, de mikor menne kérem ne menjen, aztán rossz kedvem lesz, rámjön a sírhatnék hogy szükségem van rá.nehéz leirni az érzést, semmihez nincs kedvem nélküle.viszont vele se olyan jo már, a megszokás..más emberekkel nem akarok foglalkozni, bárhol vagyok nem érzem jol magamat, mennék hozzá, venném fel vele a kapcsolatot minden áron.tudom zavaros.meg ilyenek.most is nagyon magam alatt vagyok, és a holnapot várom hogy ujra lássam.mit tegyek.képtelen vagyok nem találkozni vele.jógázzak vagy járjak el futni esténként h kitisztuljon az agyam vagy ilyen esetbe mi a teendő? egyre rosszabb ez.köszönöm előre is a normális válaszokat!22/L
2011. jan. 31. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is társfüggő vagy, szerintem próbáld valami mással lefoglalni magad. :)


Én azon ritka emberek közé tartozom, akik soha sem szeretnének megházasodni, és gyereket se szeretnének. Még bulizni sem voltam. Ezt csak azért írtam, mert szinte ijesztő az érzéseink közti ellentét. :)


18/F

2011. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

inkább én is élnék ugy mint te..amugy régen olyan voltam, de megváltozott..pokolra kívánom ezt az érzést=/

és az a legrosszabb h nem akarok társat szerelmet, csak ezt a srác barátomat h legyen velem..:S

2011. jan. 31. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nekem megmarad ez az "életfelfogásom." Én így érzem jól magam. Nem vágyok a szerelemre. :)
2011. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg elni!

Elj egeszsegesen. Mar ehhez hozza tartozik az is, hogy naponta mozogsz, tehat elmehetsz setalni, futni stb.

Elj nyitottan, talalj hobbit.

Ha igy viselkedsz, akkor meg a baratod is elfog menekulni, hiszen ratelepedsz, s ezt nagyon keves szemelyiseg viseli el.

2011. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a sráccal szoktam sétálni...meg megbeszéltük ha jön a jó idő minden nap megyünk futni..akkor ne vele menjek?:S
2011. jan. 31. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

19:52 ez valóban érdekes ellentét. viszont te nem érzed rosszul magad benne


kérdezőnek: szakíts vele, és akkor magányra kényszerülsz. rossz lesz de idővel megszokod... vagy öngyilkos leszel. tehát csak akkor érdemes, ha nincs olyan hajlamod. ha pszichiáter sem tud kezelni akkor ismeretlenül nem tudunk sokat segíteni.

valószínűleg nem tudod mivel lefoglalni magad, ezért állandóan unatkozol és társaságra vágysz. próbáld meg megismerni saját magad, és felismerni az okot, majd kezelni. gondolom ha eddig nem sikerült ezután se valószínű, pedig úgy látszik nincs más megoldás. szembe kell nézni a félelmeiddel. egyedül.

2011. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!