Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémesen érzem magam, nincs,...

Rémesen érzem magam, nincs, akivel megbeszéljem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés nem egészen pontos, itt kicsit bővebben kifejtem. Szóval már évek óta elég szerencsétlenül érzem magam, minden gondolatom csak akörül forog, hogy de jó lenne már "eltávozni" Az embereket inkább kerülöm, nem akarom magam senki nyakába varrni. MOstanában annyira felgyülemlett bennem ez a dolog, hogy (mint itt is) egy két ember előtt igy kibukott belőlem. Volt aki lehülyézett és kiakadt rajtam, és volt aki pedig teljesen megértő volt és mondta hogy nincs ezzel semmi baj. Csakhogy egyáltalán nem érzem jobban magam attól hogy kiadtam néhány dolgot... Most akkor mi a francot csináljak? már kicsit kezdem elveszteni a fejem...
2011. febr. 3. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
írj nekem, és dumáljunk.:)
2011. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát de most írtam hogy a dumálás nem segít :S
2011. febr. 3. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek,mert nekem se segít a kidumálás,mondjuk nekem más a gondom.Csakis az segíthet ha napközben lefoglalja magát az ember cselekvésekkel,ahol nincs idő gondolkozni.
2011. febr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig azt csináltam... lefoglaltam magam tanulással.. de most már egy hete suliba se járok nincs kedvem bemenni(holott tényleg rá voltam akadva a sulira) és már semmire sem bírom rávenni magam :S
2011. febr. 3. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki elveszíti az életkedvét, nincsenek céljai, akkor jön az "eltávozás" gondolata. Nevezhetjük ezt kiégésnek is.

Ilyenkor az ember sokat gondolkodik de nem biztos, hogy a kiutat látja meg, hanem megerősítést nyer, hogy az élete értelmetlen.

Nincs ember, akinek értelmetlen volna az élete és ezért érdemes lenne meghalnia.

Szerintem neked sem.

Szívesen beszélnék veled, de azt mondtad, értelmetlen.

Szerintem nem.

2011. febr. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tedd hasznosság magad, hogy legyenek sikerélményeid. A sikertől 100%, hogy jobb kedvre derülsz. Ha megcsinálsz egy apró munkát is, gondold el magadban a dolgot és vond le a következtetést. A mai idők nagy hajtásában az ember elfelejti örömét lelni az apró dolgokban, jelentéktelenné válhatnak és ez kiölheti az emberből az életkedvet. Egy nagy problémát megoldani, nagy munkát megcsinálni hosszú ideig tart és ha közben nem "dicséred meg magad" pl. egy izzócseréért, vagy egy söprögetésért, szomszédon való segítésért, egy keresztrejtvény megfejtéséért, egy finom kaja elkészítéséért, szélvédő-mosófolyadék cseréért, akkor nehezen lehet elviselni a hosszú ideig tartó "üres" időszakokat. Ajánlom, hogy ha otthon nem tudsz örülni, menj el besegíteni valamilyen szeretet-szolgálatnak, ahol a másik ember megsegítése biztos növelni fogja az önbizalmad és az életkedved is. Fel a fejjel!
2011. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!