Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért zavar ennyire, hogy...

Miért zavar ennyire, hogy elfelejtettem valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatban még az eszemben volt aztán már csak az volt bennem, hogy elfelejtettem. Tudtam, hogy biztosan valamit akartam csinálni, mert erős volt a késztetés, hogy egy adott helyzetben felálljak és elmenjek, de miután egy pillanatra másra gondoltam elfelejtettem.

Most már csak azt tudom, hogy elfelejtettem, de nem tudom, hogy mit. Nagyon frusztráltnak és zavartnak érzem magam miatta.

Elmúlik? Ha nem múlik el lehet nagy baj?


2011. febr. 11. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sztem mindenkivel van így. Ha elfelejtek valamit az aggaszt. De nem fog eszembe jutni, csak akkor, ha már nincs rá szükségem és így hirtelen beugrik. Akkor viszont már mindegy. Ez ilyen, el kell fogadni. ne szorongj rajta, biztos nem lehet olyan rohadtul fontos dolog, ha pedig az, ha egy kicsit lazítasz eszedbe fog jutni. most h rágörcsölsz, biztos nem jössz rá. Ez mindig így van.
2011. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ird le vagy mondd ki hangosan.

Nem vagy szerelmes? Akkor kissé szétszórt az ember.

2011. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!