Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagy? Neked is...

Depressziós vagy? Neked is támogatásra van szükséged?

Figyelt kérdés

tudom, hogy elég gagyi, de szeretnék magam köré embereket gyűjteni, és hirtelen nem jutott eszembe jobb formája a dolognak. indítottam egy oldalt, ahol megbeszélhetnék dolgokat hasonlóan problémás emberekkel. szeretném meglátni újra a szépet és a jót ebben az elcseszett világban...

[link]


2011. febr. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

baromira nem értem ezt a depressziós dolgot, jódolgotokban nem tudtok mit kezdeni magatokkal, nem veszitek észre az élet apró szépségeit aminek örülni lehet! Én sose voltam depis és nem is leszek, pedig kaptam akkora pofonokat az élettől, hogy sokan már 5x öngyilkolták volna magukat!

A depin meg segít a kemény munka, lehet jönni hozzám takarítani!

2011. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem vagyok depressziós, de lehet, hogy pont nem depressziósokkal kéne kezdeni, mert ők egy negatív megerősítést adnak.


Azért sok sikert!

2011. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 emlya ***** válasza:
Én az vagyok!!! :(
2011. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem jó a blog cime. :/
2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én pont Stones hallgatok.. a Bigger Banget .. ajánlom neked is én mindig jó kedvű leszek tőle:)
2011. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem se igazán jön be az a blog
2011. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van aki genetikailag hajlamos a depresszióra, ezek az emberek érzékenyebbek mint a többiek, tehát ugyanaz a dolog jobban megviseli őket, mint egy kevésbé érzékeny embert meg mélyebb nyomot hagynak a lelkükben. Valamint több pozitív külső ingerre van szükségük ahhoz, hogy jól érezzék magukat. Akik hangoztatják, hogy "nem tudják megérteni őket" azt hiszik, hogy ez olyan betegség, hogy ha akarom szarul vagyok, ha akarom nem.. Van ilyen nyilván, de az szimpla önsajnáltatás, figyelemfelkeltés, nem valódi depresszió. A megfelelő eszközt kell akarni megtalálni a javuláshoz.
2011. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a blog nem található, azt írja a rendszer, hogy eltávolításra került.

Pedig szívesen írtam volna, mert én is depressziós vagyok, de már egészen jó az állapotom, szívesen segítenék Neked.

Az olyanokkal ne törődj, mint az első válaszoló, mert tájékozatlan, primitív és rosszindulatú.

Ha gondolod, írj privit, beszélgethetünk.

2011. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát az elsőhőz, te mekkora paraszt vagy!
2011. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért is vagyok paraszt? Anyáztam talán????? Lehet, hogy TE nagyobb paraszt vagy mint n? :)))) Elég valószínű!
2011. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!