Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy nézz ki pánikbeteg vagyok,...

úgy nézz ki pánikbeteg vagyok, mit gondoltok orvosi kezelés nélkül kilehet ebből gyógyulni pl: gyógyteákkal. Vagy milyen módszerrel lenne hatásos az orvos nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt!

A háziorvossal úgy egyeztünk meg.hogy "várunk" kicsit,szedem a gyógyszert továbbra is és ha egy kis idő múlva nem javulok akkor elküld majd a "dili"dokihoz!

Ez a rosszullétem nem minden napos és remélem nem is lesz az!

Tudom jól,hogy gyógyszer nélkül nem fog menni a gyógyulás,de rászokni sem fogok!

2011. febr. 18. 11:34
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy gyógyszer nélkül nem megy a gyógyulás a pánikból?

Van a pánikra spec. pszichoterápiás módszer, ami közel azonos hatékonyságú a gyógyszerrel.

Én így gyógyultam ki többek között és nem estem vissza a mai napig sem.

Tessék szépen magadon dolgozni és elmenni egy pszichológushoz!

2011. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek Veled, a gyógyszerektől cs elhülyülünk. Nekem a dokim pszichoterápiával segített. jól vagyok.
2011. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék!A gyógyszer kell hogy a pulzusom ne menjen fel 120ra!Nem hülyülök meg a gyógyszertől,nem akarom egész életemben szedni és elfogok menni orvoshoz vele,különben meg csak concor-t szedek és 0,25 mg-os xanax-ot szükség esetén,de az nem mindennap van!
2011. febr. 19. 13:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Béta blokkoló teljesen rendben. A xanax kiváltható pszichoterápiával, amit a pszichológus inkább ért, mint az orvos. (a közhiedelemmel ellentétben)


A pszichés háttértényezőket a gyógyszer nem kezeli.

2011. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia.Hallottam valahol hogy te is simán meg tudod állapitani,pánikbeteg vagy vagy sem.Annyi a lényeg hogyha jön a rosszullét,akkor az magától,vagy valami kiváltotta?Ha kiváltotta,akkor nem beszélhetünk pánikbetegségről,mivel van oka a rosszullétnek.De ha csak úgy magától jön a semmiből,ok nélkül.Ezt hivják pánikbetegségnek.Azért fontos ezt elkülöniteni,mert elég "trendi" lett ez a bezegség,és már egy kis tünetre egyből rámondják hogy az vagy,és dobálod magadba a gyógyszereket.(gyógyszerlobbi) Egyébként én is az vagyok/voltam.Sokat figyelek magamra,és ha picit erősebb vagyok,akkor utat engedek a félelemnek.Lehet furán hangzik,de többet arra a dologra nem jön elő belőlem félelem.És mint irtam,a figyelem magadra sokat segit.Én pl azt csinálom hogyha időm van rá,leülök,és csak figyelem magam,a légzésem,és kizárom a gondolatokat,vagy csak figyelem a gondolatokat.Érdekes,de megnyugatat :) sok sikert a gyógyuláshoz!
2011. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!