Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a sok sírás miatt?

Mit tegyek a sok sírás miatt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nekem semmi nem jön össze.Nem bírok lefogyni már 5 éve.Az egész életem a fogyókúrából áll.Anya direkt cikiz,hogy na mivan megin eszel?Nem énekelhetek mert a nevelő apám bejön és elkezd dumálni hogy jó lenne ha abba hagynám a kornyikálást és ha fele annyit tanulnék mint amennyit kornyikálok akkor megfelelne.Meg hogy iskola kerülő vagyok.Igen,lehet az vagyok.De megvan az oka.Azért mert utálok kövér lenni.Engem mindig megszivatnak a fiúk is.Egyszer elmondtam egy fiúnak hogy tetszik,és utána elkezdtett hülyíteni hogy írt facebook-on hogy fhuu mégis ösze akarok jönni veled.rá 2 napra meg írta hogy jajj bocsi nem neked akartam :$.Semmi önbizalmam nincs.Mindig sírok.Nincsenek igaz barátaim.Úgy érzem hogy ők sokkal többet érnek nálam.Meg amúgy mindne ember többet ér nálam.Már volt hogy a suliba is elsírtam magam.Nem tudom mit csináljak
2011. febr. 20. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
pszichológus, esetleg? :/ neki kiöntheted a szíved és ettől megkönnyebbülsz és még ő is tudna tanácsokat adni
2011. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad,hogy hány éves Vagy... de ahogy Anyud meg nevelőapud viselkedik,az több,mint gáz. Én a helyedben ezt mind a szemükbe mondanám.

Állj a sarkadra,és ha úgy érzed,valami nem működik,addig próbáld,amíg sikerül.Az alakod miatt pedig ne bánkódj. Én a hízással vagyok ugyan így,a középsuliban engem is halálra oltottak,mert olyan vékony voltam,hogy csak na. Én is sokat sírtam,de tudod,mi segített? Hülyén fog hangzani,de elmentem pszichológushoz. Az iskolában szerencsére tök ingyen volt,hátha nálatok is van ilyen. Beültem,és kiöntöttem neki a lelkem.Az 5-6 alkalom után végig tudtam menni úgy a folyósón,hogy SENKI véleménye nem érdekelt,egyszerűen vállaltam önmagam.

Az iskolát ne kerüld... az a legfontosabb,hogy helyt tudj állni ott is. Kívülállóként tök könnyű magyarázni,tudom,de a sulit NEM hanyagolhatod el,ha végigcsinálod,lehet,hogy a szüleid is jobban támogatnak majd.

Az alakodhoz annyit mondok,ha mindenképpen fogyni akarsz,akkor igenis tarts ki. Hidd el,hogy ha magadban belül eldöntöd,hogy felülemelkedsz ezeken,akkor rendbe jön minden.Nem agyalni kell,meg rágódni! Ha most nekiállsz rendbe tenni magad,akkor sikerül minden. A neten is kereshetsz barátokat,biztos sokan megismernének. És ne másokhoz mérd magad... annak semmi értelme. Saját magadnak akarj megfelelni,mert ha másokhoz méred magad,mindig elkeseredsz majd. Az emberek nem egyformák,hála Istennek.

Ez a kamaszkor...ez mindig ilyen sajnos... :S de kitartás! Sok sikert neked.

2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!