Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond velem?

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, és mostanában azt veszem észre magamon, hogy egyre letörtebb vagyok. Úgy érzem összefolynak körülöttem a dolgok és hogy kezd szét hullani az életem. Eddig munkát kerestem, találtam, márciusban fogok kezdeni, a barátommal úgy tűnik vége lesz a kapcsolatunknak, az a kevés barátom, akik vannak mind távol vannak tőlem, nincs akivel beszélhetnék, elmehetnék valahová... Sokszor azt veszem észre magamon, hogy órákon át képes vagyok egy helyben ülni és egyszerűen mintha nem bírnék megmozdulni. Folyton fáradt vagyok, ugyanakkor nem bírok éjszaka aludni, van mikor hajnali 3kor még vergődöm és nem tudok elaludni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináltatok?


2011. febr. 23. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

egy levél alapján nehezen tudok neked tanácsot adni, de ha engem kérdezel az a bajod, hogy nem vagy kellőképpen lefárasztva, ezért is érzed úgy mintha nem élnél. ha az embernek sok az energiája (mert hidd el nekem van bőven) és ennek ellenére nem csinál semmit, az komoly kudarchoz vezet és még a depresszió is kialakulhat. most gondolj bele,nem tudsz éjszaka aludni? persze, hogy nem, ha egész nap agyalsz olyan dolgokon amikkel még mélyebbre áshatod magad.

bocs, ha bunkó voltam, de magamból indultam ki. a tippem tartsd pörgésben magad, ne gondolkozz hülyeségeken :)

2011. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltál bunkó, és köszi a választ, lehet benne valami. Ha elfoglalom magam itthon akkor addig nem is jár az agyam annyira, de mostanában egyre inkább azt érzem, hogy nincs kedvem még megmozdulni sem és így sokszor itthon sem csinálok semmit, csak ha muszáj, olyan mintha lemerültem volna teljesen. :(
2011. febr. 23. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, nem volt indíttatásom semmihez, szörnyű volt. Elmentem egy szakemberhez, vele átbeszéltünk mindent..jobb lett.
2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!