Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségre jellemző,...

Milyen betegségre jellemző, hogy hiányzik a megfelelő fokú félelemérzet?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha tudom, hogy nagyon kockázatos egy dolog, és már korábban póruljártam, mégis képes vagyok újra megtenni. Egyébként nem vagyok gonosz, verekedős, de magam ezzel a fajta vakmerőséggel már hoztam párszor éles/életveszélyes helyzetbe. Ha elhatározok egy dolgot, akkor azt bármi áron véghezviszem, kivéve, ha másoknak ártanék a kivitelezéssel.
2011. febr. 25. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

az agytörzsi felszálló aktiváló rendszered alacsony aktivitású .Nincs olyan sok noradrenalin transzmisszió ezen a területen .

Emiatt szereted és keresed az izgalmat.

De a biológiai magyarázat következmény is lehet, ahogy tetszik.

2011. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Klüver-Bucy szindróma
2011. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen diagnosztizált, az előttem szóló. De a dolog nem ilyen egyszerű, hogy csak bátor vagy!

"Szexuális változások is történtek. A betegek a léziót követően folyamatosan a nemi szerveikkel foglalkoztak, minden majommal megpróbáltak közösülni, függetlenül attól, hogy hím vagy nőstény volt. Ez a viselkedésük az élettelen tárgyakra is kiterjedt. Tehát hiperszexuálisak lettek a beavatkozást követően."

2011. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!