Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire jellemző a depresszió...

Mennyire jellemző a depressziósokra és a pánikbetegekre, hogy ellökik partnerüket?

Figyelt kérdés
Vagy csak véletlen egybeesés lehet és ne reméljem hogy ujra érezni fog irantam a párom ha mentálisan helyrejön?
2009. márc. 12. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A depressziósok a súlyosabb fázisokban gyakorlatilag senkire nem kíváncsiak. Amikor én ilyen állapotban voltam, még a telefonokat is rendszeresen kikapcsoltam, nehogy valakivel kommunikálni kelljen. Sajnos ez az állapot ezzel jár, de kezelés hatására elmúlik. Ha nem tévedek, te kérdezted ezt a családi kapcsolatok kategóriában is.
2009. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, de aztan rajöttem, inkabb ide szerettem volna, a masikat meg nem tudom törölni. Sorry
2009. márc. 12. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, de nem írtad, hogy kezelteti-e már valahogy a problémáját? Az enyhébb depressziót le lehet küzdeni gyógynövényes készítményekkel is, de a pánikbetegség esetén már pszichiáter általi gyógyszeres kezelésre is szükség van.
2009. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Háziorvosnal volt,irt fel neki vmi enyhe nyugtatot,meg béres csepp c-vitaminnal.Nem tudom mennyire jo.Bevallom nem merem orvoshoz húzni,mert azzal félek még jobban bebeszélnem neki hogy ő igen is komoly beteg és csak rontanek a helyzeten.
2009. márc. 12. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálja meg a recept nélkül kapható orbáncfű tartalmú készítményeket, (pl. Remotiv), vagy a Nervenpflege tablettát (ez több gyógynövényből áll, hangulatjavító és szorongásoldó hatású gyógynövényekkel), de a magnézium is jó hatású ilyenkor.
2009. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az orbáncfű szerintem is nagyon jó, de a gyógynövény boltban lehet kapni magnéziumot-B6-tal enyhe nyugtatóval, természetesn teljesen gyógynövény alapú. Rajtam is segített! Sok beszélgetés is jót tehet a léleknek!
2009. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben voltam,és ezen a szinten már sajnos nem segít a természet.A Frontin 0,5 viszont nagyon sokat.Ez nem nyugtató, nem kábít és nem lassít le, hanem elsősorban stresszoldó.Amikor kezdtem érezni, hogy jön a roham, bevettem egyet és 10-15 perc múlva már semmi gond nem volt.1,5 év után jutottam el oda, hogy 3-4 havonta van egy kisebb "rosszerzésem".
2009. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint én.A kérdésedre a válasz:szerintem nagyon jellemző,sajnos.
2009. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NE aggódj a párod miatt hejre fog jönni csak egy kis segítség kell neki:)kérdezgess tőle nap mint nap dolgokat (csak csínyán fokozatosan) vedd rá a beszélgetésekre naponta ez a depressziós ismerősőmnél bevált!a pánik betegeknél szerintem semmi gond ha egy ember pánikól és társát vágná haza pl: kis koromba 13 évesen beleeset ma mély vízbe és nem tudtam úszni utánam ugrott egy nő én meg lenyomtam a viz alá)csak törd fel a párd körül ezt a ,,burkot"
2009. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eléggé jellemző.Személyiségzavarossal éltem 2 évet,nagyon nehéz volt.
2009. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!