Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt tapasztaltam, hogyha...

Azt tapasztaltam, hogyha kávét iszom vagy alkoholt, az utóbbitól csak másnap, akkor elképesztő szorongás és félelemérzet tőr rám!?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet alkoholt vagy kávét fogyasztani?

Amúgy beteg vagyok depressziós, és szedem is az antidepresszánst név szerint a Zoloft-ot amitől ahhoz képest, hogy milyen roncs voltam egész tűrhetően érzem magam!?


2011. ápr. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem olyan, hogy ha koffeint iszok, néha alkoholt(nem sokat), akkor rossz kedvem lesz, kicsit szorongok, vagy hát nem tudom leírni teljesen azt az érzést, de nem jó, nem tudom, mi az oka :S
2011. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet alkoholt fogyasztani mert ANTIDEPRESSZÁNST SZEDSZ!!! A 2 együtt nem jó. Nem lenne szabad alkoholt innod! A kávé sem szerencsés, de ha egyet iszol, az még elfogadható szerintem.
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod pont így vagyok én is. Ha villamos sínen sétálok, akkor azonnal iszonyatos félelem tart rabságában, és folyton félek, hogy mi lesz, ha jön a villamos. Ergo: sose megyek a villamos sín közelébe. Ez krvára egyszerű.
2011. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Zoloft mellett nem szabad kávét, pláne alkoholt fogyasztani. sajnos választanod kell: vagy az alkohollal oldod a feszültséget, vagy az antidepivel.
2011. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem egy üveg pálinkát szoktam meginni, hanem kizárólag csak sört, na mind egy több mint valószínű azt is elfelejtem!

2011. ápr. 11. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok. Azért nem jó a kávéval a Zoloft, mert ez a gyógyszer is egy pörgető szer. Ezért szoktak hozzá nyugtatót is felírni.

Jobbulást

2011. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én vagyok a villamosos. Magam is gyógyult pánikbeteg vagyok Ijedtemben elhagytam a cigit, és a piát. Azóta érzem, hogy jó élni. Csak türelem. Te már tudod, mi a rossz. Tudni fogod értékelni a jót is.

2011. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!