Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szokott ilyen lenni másnak is?

Szokott ilyen lenni másnak is?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van egy rossz szériátok, mikor nem nagyon sikerülnek a dolgok, és van olyan, hogy egy apró dolog (vagy nem annyira apró) úgy beteszi a kaput, hogy idegeskedtek, vagy esetleg rátok jön a sírás?

Ha igen, mit tesztek ilyenkor?


2011. febr. 26. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a kívülállók kiakadnak, hogy egy ilyen apróságon így felhúztad magad?
2011. febr. 26. 14:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen szokott ilyen lenni. Csak az a baj, hogy ilyenkor nem ért meg senki, azt mondják milyen érzékeny meg ideges típus vagyok, pedig csak akkor van ez, ha egy negatívabb periódusomat élem.

Ebben az esetben nem tudsz nagyon mást tenni, minthogy kerülöd az embereket.

2011. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott... (Hűűűűűű de mennyiszer! Legalább két havonta...) Ez nem jelent rosszat: én pl. tudom magamról, hogy túlérzékeny vagyok. A lényeg: ne lássa a környezeted! Én ilyenkor elvonulok, kisírom magam és újra nagy mosollyal térek vissza a társaságba. :)
2011. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én is pont ezt akarom csinálni :)
2011. febr. 26. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szokott így lenni,de ha kísírja magát az ember akkor azért kicsit megkönyebbül az én véleményem szerint.Ha nincsenek nagyon problémáid akkor ezek a sírhatnékok a hormonoktól is lehetnek ne ijedj meg :-)
2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!