Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Másnak is szokott...

Ez normális? Másnak is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Néha ha történik velem valami (főleg ha nagyon jó dolog)

akkor olyan érzésem van mintha csak álmodnám vagy beképzelném az egészet , és valójában meg sem történt.

Nehezen is emlékszek vissza a részletekre , aztán fel is kell hívnom pár embert aki ott volt (mert már tényleg nem tudom hogy mi a valóság) , hogy na ez most valódi volt?


2010. dec. 8. 17:51
 1/3 anonim válasza:
velem ilyen még nem történt!ezt csak úgy tudom elképzelni ,ha valakinek negyon kevés jó élménye van az életben.
2010. dec. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem már történt hasonló, olyan mintha eufóriában történtek volna a dolgok, utólag.Viszont kellemetlen dolgokra valóban nem emlékszem, hogy igaz volt-e vagy nem, csak ugy rémlik mintha megtörtént volna.Azt mondják van ilyen önvédelmi mechanizmusa az agyi működésnek.
2010. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is így szokott lenni!

Sőt még olyankor olyan dolgokat is teszek amit később cikinek érzek!

Pl mikor hozzámkerült a régóta óhajtott kocsim komolyan nem emlékszem vissza hogy egy hétig merre csavarogtam vele.

Este hajnalig minden félórában meg kellett hogy nézzem olyan boldog voltam, olyan embereket is elvittem kocsikázni akiket utáltam:D

2010. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!