Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ez a frontin (0.25)...

Lehet ez a frontin (0.25) Mellékhatása?

Figyelt kérdés

Sziaztok,nemrégóta szedem a fronint 0.25-öst.

De úgy gondolom anélkül is le tudom győzni a surongásom.

Ma úgy keltem h szédelgek,és fáj a fejem ien görcsös fejfájás,és mintha nyomná valami a szemem.

Ezek lehetnek a frontin mellékhatásai?

Pánikbetegség miatt írták fel nekem.


2011. febr. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy a gyógyszer mellékhatása lenne. Sokkal inkább a pánikbetegség vagy a front hatására jelentkezhetnek ilyen tünetek.

Nem tudom mennyire súlyos a szorongásod, de nekem a Frontinnal 2-3 hónap alatt sikerült kilábalnom a pánikbetegségből. Utána simán le tudtam állni vele, persze csak fokozatosan hagytam el. Pár napig nem szedtem, aztán mikor éreztem, hogy kell akkor bevettem.

2011. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy mennyire sújos..nem tuom apum halála óta van nálam.De egész napos szédülés és fejfájást is okozhat a pánikbetegség?Utánna olvastam,írták h ez lehet a frontin mellékhatása is.Nem tudom szeretném minél hamarabb túltenni ezen magam.Csak megnyugtató lenne tudni h nem szervi bajom van.Hogy semmi bajom sincs.
2011. febr. 26. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A frontinnak nincs ilyen tünete. Inkább az lehet, hogy több kellene a rosszullét ellen, mint frontin. Önhatalmúlag ne növeld a frontin mennyiséget, és menj vissza a dokihoz. Mondd el neki, hogy ezt tapasztaltad. Lehet, hogy antidepresszáns kell. De ezt szakorvos állapítja meg.
2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem a frontin mellékhatásai,én xanax.ot szedek 0,25-öst és ez ugyanaz mint a frontin csak más néven és más gyártótól,én is pánikbeteg vagyok,és a gyógyszernek nincsenek nálam mellékhatásai,de jó ha tudod a pánikbetegek érzékenyebbek a frontokra!
2011. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fcdizeles válasza:
Amit leírtál tüneteket, azok nem tipikusan Frontin mellékhatásainak tünetei: a szédülés, émelygés, fejfájás szinte az összes tájékoztatóban leírásra kerülnek... a szemnyomás fokozódása ezekkel a tünetekkel valószínűleg vérnyomás változást jelez, ami az időjárás szélsőséges változásának is köszönhető. A Frontin, Xanax és egyéb gyógyszerek szedését semmi esetre nem szabad idő előtt abbahagyni!
2011. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!