Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már hallucináció?

Ez már hallucináció?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok és amikor nagyon megijedek vagy fáradt vagyok akkor megváltozik a látásom. Olyan, mintha minden ide-oda kúszna. Azért csak "olyan, mintha" mert igazából úgy tűnik mintha én irányíthatnám hogy merre kúsznak. Persze nem valójában irányítom, inkább csak elképzelem, hogy kúszik és egy kicsit mintha meg is tenné. Csak akkor ilyen, ha nagyon figyelek rá.

Szerintetek?


2011. febr. 26. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.


"Csak akkor ilyen, ha nagyon figyelek rá"


Ha eleget figyeled magad, tetszőlegesen sokféle "tünetet" észrevehetsz magadon. Így keletkezik a hipochondria.

2011. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, a hallucináció, mikor olyat látsz, hallasz, ami nincs is ott. Amit leírtál, az a pánikroham. Nekem egyszer volt, lelkileg meg voltam zuhanva. Hát nem kívánom senkinek. Olyasmi volt, mint amilyet Te írsz, csak én kívülről láttam magam. Iszonyúan ijesztő volt, azt hittem begolyóztam.
2011. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, ezeket a szorongás és a fáradtság okozza! el kell járni rendesen terápiába.
2011. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!