Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biszex vagyok. Igazából, soha...

Biszex vagyok. Igazából, soha nem tudtam hova tartozom?

Figyelt kérdés
szerencsétlen vagyok heteró kapcsolat szerzéseben, nem tudom igazából mit szeretnék (hetero probálkozásom csődös lett) vagy biszex kapcsolatot.nem tudom hogy mit tegyek....hova fordulhatnék
2011. márc. 4. 11:10
 1/5 anonim válasza:
Ha nem tudod mit szeretnél, akkor első körben az identitásoddal kellene tisztába jönni. Simán keresnék valami lelki segély dolgot a googleban.
2011. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
fiu vagy vagy lany?
2011. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Homó kapcsolat még nehezebb, hiszen sokkal kevesebb a homo illetve biszexuális. Először magaddal kell tisztába jönnöd.
2011. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony, a melegek eléggé gyanakvóak a bikkel szemben, nem lesz könnyű olyat találni aki komolyan vesz és nem csak kísérletezni akar veled.


Szihomókus segíthet, de direkt olyat keress aki nem homofób...

2011. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy homo kapcsolatba még nehezebb belemenni... azzal nem sétálhatsz kézen fogva az utcán, maximum a négy fal között vagy este. Egy idő után ez tönkre is tudja vágni az egészet. De előbb tényleg gyere tisztába magaddal. 17L (bi)
2013. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!