Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan szakember Szegeden,...

Van olyan szakember Szegeden, aki étkezési zavarokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Pszichiátert találtam de nem igazán foglalkozik ezzel, gondolom, mivel nem látszik rajtam külsőleg.
2011. márc. 5. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Sarungi Emőke magánrendelését keresd, ha megteheted anyagilag.
2011. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
dietetikusra gondolsz?
2011. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Diatetikus szakember. Így keresd. Speciális belgyógyászat.
2011. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ezért miért kell magánrendelésre menni? Nálunk Tatán az sztk-ban is van ilyen szakrendelés. Szegeden ne lenne?
2011. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel még nem világos, hogy a kérdező dietetikust keres, vagy sem (a mentális egészség!) témába írta a kérdést, a magánrendelést arra az esetre javasoltam, ha pszichés síkon vannak elsősorban étkezési problémái. Sajnos a pszichiátriák nem arról híresek az ingyenes ellátásban, hogy 10 percnél több jutna egy betegre alkalmanként.
2011. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ne dietetikust keresek, étkezési zavarom van (anorexia, bulimia, ednos...) ezek mentális betegségek.

Utolsó, igazad van, 10-20 percnél nem szán rám többet az orvos.

2011. máj. 26. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha tehed, tényleg Sarungi Emőkét keresd magánban. Pszichiáter, tehát ír gyógyert, ha nagyon muszáj, de mindenképpen dolgozik terápiával is.
2011. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!