Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem sikerült "megakadájozni"...

Nekem sikerült "megakadájozni", vagy magától múlt el?

Figyelt kérdés
tegnap nagyon erősen rámjött az ájulás érzés, mostanában amugy is szokott ijen lenni, de csak kerülgetni szokott..viszont tegnap nagyon durván, elhomályosult a kép-hang, nagyon beparáztam, és kapaszkodtam mint egy őrült, közben próbáltam mély levegőt venni..nos,ez szerintetek magátol elmult, vagy én csináltam?ha én csináltam jol, akkor ez beválhat máskor is vagy csak szerencsém volt?nektek volt már ijen? 15/L
2011. márc. 14. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy a mély,nyugodt légzésnek köszönheted,hogy nem ájultál el..De ha ezek a rosszullétek rendszeresek akkor érdemes kivizsgáltatni magad,hogy miért akarsz állandóan elájulni.Az ájulás nem természetes dolog..

Az okát meg kell tudni,hogy kiküszöbölhesd,hogy ne kellejen kapaszkodni,mélyeket lélegezni,és remélni,hogy nem esel össze..

2011. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy neked sikerült megakadáLYozni de tényleg el kell menni dokihoz,mert az ájulás nem normális..
2011. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy amiatt akartam elájulni, mert előtte kétségbevoltam esve hogy elveszítek néhány embert? szorongástol, meg ijenektől lehet?
2011. márc. 14. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:

A szorongástól meg iLYenektől nem ájul el az ember.Legfeljebb sírni kezd.

Az ájulás oka sok minden lehet( de a szorongás nem tartozik bele)

Attól is elájulhatsz ha fel vagy le megy a vérnyomásod.Ha éhezel,ha a cukrod fel vagy le esik.Ha nagy fájdalmad van..Ha a szervezetedben valami nem stimmel..

Ezért is érdemes kivizsgáltatni magad,ha rendszeres az ájulás érzete..

2011. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ájulásérzés egy tünet. Pl pánikbetegségnél nem ájulsz el, csak majdnem, elsötétül a kép, stb, ahogy leírtad, velem is előfordult nem egyszer, sőt migrénnél is előfordulhat ájulás érzés, ezt is tapasztaltam. Mindenesetre az ájulás érzéssel már kéne foglalkozni, lehet, hogy csak vérnyomás probléma, de mindenképp járj utána.
2011. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de egyik barátőm is elájult.(ő deptessziós) és előtte eléggé felidegeltem magam
2011. ápr. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!