Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami vitamin vagy...

Van valami vitamin vagy valami a stresszre és a feszültség kezelésre?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik ez a kérdés, de arról van szó,hogy egyre nehezebben tudom visszafogni magam. Suliba is itthon is egyaránt rendes kapom/kaptam mindig is a bántásokat régen még el el ment a fülem mellett. De mostanába olyan vagyok hogy még a legkisebb sértés hallatán is legszivesebben kicsponganék. Nem egyszer alig birtam visszafogni magam hogy megverjem /amivel csak az a baj hogy én szivnék ha baja lesz/ de még máskor is jobb esettbe közel vagyok hogy ne sirjam el magam. Szép szóval nem lehet senkit se meghatni.
2011. márc. 16. 14:34
 1/5 szilvo79 ***** válasza:
Magne B6.recept nélkül kapható!
2011. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 16. 14:48
 3/5 PintyiPintyöke válasza:
Az összes B-vitamin és a magnézium jó. A banán is, abból egyél sokat! Van még például a valeriana officinalis, ez egy növényi amiből nyugtatót csinálnak és recept nélkül kapható.
2011. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Naturland-nak van a Nyugtató teája. Kiváló!
2011. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
stressz ellen előbb természetes módon: [link] - ha nem megy akkor jöhet a gyógyszer, (frontin, ami nem okoz függőséget, a tanulást könnyíti a piracetam:(Memoril, Notropil, Lucetam) A MagneB6 viszont jó stressz, "másnaposság" ellen:(250 mg)egy főgyógyszerész ismerősöm cégének találmánya szerint ezt az a mennyiség ami 6. Persze, a napi vitamin-szükséglet ha nincs meg az élelmiszereinkben azt pótolni kell.(Fe, K,..)Állítólag a banán Pótolja leginkább a Káliumot..(fémek nélkül nincs megfelelő ingerület-vezetés sem..de olvassatok, kérdezzetek utána szakembertől:( neurológus, pszichiáter, ideggyógyász, belgyógyász.)
2014. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!